Piet trouwde 15-5-1952 met Trien Gieling, ze kregen 2 kinderen, Johan en Cock. Maar in 1958 overleed Piet zijn vrouw, dat was een groot verlies. Piet hertrouwde met Afie Blankendaal. Afie hielp ook in de winkel het was een druk bestaan, toen kwam Gre Hoogeboom te werk voor het huishouden en de winkel. De kapsalon ging weg het werd iets groter gemaakt en daar kwam een ijssalon. Wegens gebrek aan ruimte is er een stenen schuur en een garage gebouwd door Jan Moras. Hij verkocht ook van alles zoals strekels voor de zeis te slijpen, klompen, klompenbandjes, touwtjes, katoentjes voor peteroliestellen, kachelpoets van het merk Zebra. Overal stond statiegeld op, zelfs op Salata, Abro en bleekwater. Je kon ook je eau-de- cologneflesje laten vullen. Op de deur stond een bordje 'Drogist', want je kon er ook verband en geneesmiddelen kopen. Piet deed 's morgens de deur los en voor hij naar bed ging maakte hij hem weer vast, als er dan klanten kwamen hielp hij ze altijd. 's Nachts kwamen ze ook wel eens om bier, Piet er uit en gaf dan een kratje mee. In 1963 met de strenge winter ging hij met het melkkarretje over het ijs achter de huizen om naar The Blom op het Rijpje want dat was een goede klant van hem. Door de kroonzegeltjes konden de klanten bij Piet voor een uitje sparen en dat werd gedaan. Toen kwam er een klein probleem; Piet moest zijn middenstandsdiploma halen, daar had hij helemaal geen tijd voor, toen heeft een ander het middenstandsdiploma voor hem gehaald. Zicht op Haringcarspel 2 rJU fréi' -t,*- p/ £&*(<- - TOTAAL l|_ Jaarlijks uitje Kroonzegels v.l.n.r.: Alie Kruijer, Gré Hoogeboom, Bets Buter, Piet Hoogeboom, Aat Blankendaal, Marie Pronk, Joop Hof en Gré van Schagen. mei 2018

Zicht op Haringcarspel | 2018 | | pagina 16