Eenigenburg op de korrel Te water Daar zoals ik al eerder geschreven heb de afstand tot het vliegveld en de omschakeling naar elektro te duur werd heb ik me nu toegelegd om een boot te bouwen. Ik had al eerder eens een sleepboot de Hendrina II gemaakt en een klein plezier kruisertje. Ook heb ik een sleepbootje de Banckert als bouwpakket gemaakt. Nu vond ik nog een tekening van het passagiersschip de SS Rotterdam. Deze gemaakt op schaal 1:125. Weer als nieuw Op goede vrijdag 6 april 2012 ben ik van een nieuwe heup voorzien. Dit is gebeurd met een ruggenprik en tot de operatie heb ik heel veel pijn gehad ik kon bijna niet meer lopen wat de hond uitlaten moeilijk maakte. Wat daarna geheel verdwenen is. Voel me vijf jaar jonger! Op 21 februari hoop ik 90 te worden. Einde. Graag wil ik me even voorstellen. Ik ben Dick Visser en woon in Nieuwe Niedorp. Een geboren en getogen Eenigenburger uit het Kerkelaantje waar mijn moeder 24 jaar kosteres van de NH kerk is geweest. Nu is het zo dat een oom van mijn vader, de oudste broer van zijn moeder, mijn oma, Willem Meijles (1881 - 1960) in 1956 een schriftje vol heeft geschreven over zijn Eenigenburger komaf. Ook in 1956 tekende hij alle huizen van Eenigenburg op met hun toenmalige bewoners. Om dit document niet verloren te laten gaan heb ik dit zo goed en kwaad als het kon proberen te 'vertalen' na te zoeken en uit te pluizen. Dit is me na enkele jaren intensief zoeken uiteindelijk toch gelukt. Nu is dit alles online te bezoeken. Ontzettend veel enthousiaste mails ontvang ik van de desbetreffende families, heel leuk allemaal. www.eenigenburgopdekorrel.nl, een website over het prachtige dorpje Eenigenburg. Een soort dorpsgenealogie over de inwoners van Eenigenburg vanaf ±1850 tot heden. Dick Visser heeft al het materiaal aangeleverd, Ciske Quant uit Warmenhuizen heeft de website gebouwd. Zicht op Haringcarspel Varend in de Kanovijver samen met de Banckert. Het is een leuk gezicht dat ding te zien varen. Nu ben ik bezig een bootje te maken geheel naar eigen inzicht. november 2015

Zicht op Haringcarspel | 2015 | | pagina 23