Geslaagd Monumentenweekend 6.Verkiezing kascommissie Peter Tergau heeft 2 jaar zitting gehad in de kascommissie en treedt dus af. Marijke Groot begint aan haar tweede jaar. Cor Kant was reserve en treedt nu toe als lid van de commissie. Sonja Blokker treedt aan als reserve. 7.Vaststellen van de contributie Het bestuur stelt voor om de contributie van 8,50 voor 2014 niet te verhogen. Peter Tergau stelt voor om de contributie voor 2015 nu vast te stellen. Jan Ligthart is van mening dat deze verhoogd kan worden naar 10,00. Na stemming door de Algemene ledenvergadering wordt dit voorstel aangenomen en is de contributie voor 2015 op 10,00 gesteld. 8. Wat er verder ter tafel kwam - Hans van der Geest maakt bekend dat museum Eenigenburg na een verbouwing op 3 mei geopend wordt. - Nel Bleeker stelt voor om de fietstochten met Rinus meer te promoten, bijvoorbeeld op de website van het dierenpark. Margriet Tijm stelt voor om het ook in de Aftrap te zetten. Luus Kaandorp oppert het idee om flyers bij de campings neer te leggen. Rinus zegt dat hij bezig is om wat in het Zicht te zetten. Hij is van plan om bij voldoende aanmeldingen de lc zondag van juni, juli en augustus (en misschien september) de ronde te fietsen. - De tentoonstellingengroep meldt dat ze bezig is met een nieuwe tentoonstelling over'Vervoer van vroeger'. Er zijn uit alle dorpen foto's binnengekomen. Alleen van Waarland is er nog niet zo veel. De groep doet een oproep om vrienden en bekenden uit Waarland te vragen. 9. Afsluiting De voorzitter sluit de vergadering en bedankt iedereen voor zijn of haar inbreng. April 2014 Notulist,Tineke Koenis. In het kader van de Open Monumentendagen stelde de gemeente Schagen de hal van ons vroegere gemeentehuis ter beschikking voor een tentoonstelling. Onze vereniging maakte daar graag gebruik van, en heeft daarvoor de foto's van de expositie Vervoer van Vroeger (die momenteel in het museum te zien zijn) nogmaals afgedrukt en tot een mooi geheel gesmeed. Zaterdag 13 en zondag 14 september stonden de deuren van het gemeentehuis wagenwijd open en kon iedereen zó naar binnen lopen om de foto's te bekijken. Zaterdag was het nog rustig, maar de tamtam ging na die dag goed in de rondte, met als resultaat dat er zondag bijna vijftig mensen op afkwamen. Iedereen was bijzonder geïnteresseerd, en diverse bezoekers gaven ons ook nog meer informatie over de afbeeldingen van het vroegere vervoer. Al met al een geslaagd weekend dus. Met dank aan Linda Rinkel van de gemeente Schagen die alles rond de locatie regelde en aan gemeentebodes Leo en Els, die ons met van alles en nog wat geholpen hebben. En natuurlijk met bijzondere dank aan diverse verenigingsvrijwilligers die deze dagen als hulp bij het opstellen en/of als gastvrouw of gastheer weer van onschatbare waarde waren. 4 Zicht op Haringcarspel Hierna speelt de accordeonclub weer enige deuntjes, draagt Sonja Blokker nog een gedicht voor en zitten de aanwezigen nog een tijdje gezellig na. november 2014

Zicht op Haringcarspel | 2014 | | pagina 6