MUSEUM NIEUWS Wisseltentoonstelling Als lid van onze vereniging weet u natuurlijk dat er naast de vaste tentoonstelling in ons museum meerdere keren per jaar een wisseltentoonstelling wordt georganiseerd. December vorig jaar was dat 'Speelgoed uit de oude doos', uitgebreid met een heuse jaren '50 huiskamer in Sinterklaassfeer. Sint en Piet zijn inmiddels vertrokken, maar wegens grote belang stelling hebben we het oude speelgoed nog even laten staan. Tot half april 2012 kunt de unieke toverlantaarns en stenen blokkendozen uit 1900 nog bezichtigen, evenals het originele Meccano montagespeelgoed uit de jaren '30, de oude (houten en metalen) autootjes, prachtige prenten boeken, poppen en het prachtige poppenhuis en nog veel meer. Vakantie van vroeger De volgende wisseltentoonstelling begint half mei, en zal gaan over vakantie-uitjes van vroeger. Die waren natuurlijk heel anders dan nu. Zo was het in de eerste helft van de vorige eeuw bij wijze van spreken al 'n heel avontuur als je met de fiets of brommer naar Schoorl, Volendam of Valkenburg toog. We kunnen nog niet alles verklappen, maar antieke brommers en fietsen, kampeer uitrusting en oude vakantiekiekjes zullen onderdeel uitmaken van deze zalig zomerse expositie. Oproep Heeft u zelf nog oude vakantiefoto's (van de jaren '60 of daarvoor), ansichtkaarten met 'Groeten uit...' of verslagen van vakanties of schoolreisjes die u voor de tentoonstelling beschikbaar wilt stellen? Bel naar Sonja Blokker, tel. 0226 393 042 of mail naar sonjablokker@hotmail.com Ook zijn we nog op zoek naar oude (al dan niet gebreide) badkleding, badmutsen en badtassen, zonnebrillen, 'n oude houten of rieten strandstoel, windscherm, tentje, primusstel, emaillen kroezen en oude hoofddoekjes met afbeeldingen van steden. We hopen op veel reacties! Hartelijke groet van de tentoonstellingengroep. -7- 1949, moeder Frida Naber en Marie Blokdijk, strand Scheveningen Vakantie - op 't strand met tentje

Zicht op Haringcarspel | 2012 | | pagina 7