binnen geweest? Kijk op de website van het park voor de openingstijden, en kom vooral een keer langs! Mocht u over bepaalde zaken iets meer willen weten dan staan de suppoosten u graag te woord. Voor groepen tot twintig personen kan er rondleiding worden aange vraagd, door te bellen of te mailen naar de kassa van het dierenpark. Jongeren zijn natuurlijk ook van harte welkom. Voor hen ligt er een geweldige museumspeur tocht klaar, waar ze wel even zoet mee zijn! Bezoekers toonden veel belangstelling voor de tentoonstelling over de Tweede Wereldoorlog. Bij de opening van de expositie hield dhr. Wessel een lezing over zijn ervaringen tijdens die oorlog. Onder de tentoongestelde artikelen een anti-plof-fiets, legermotor, uniformen en unieke foto's uit de oorlogstijd. Deze expositie was 'n echte topper en trok in één week tijd bijna duizend bezoekers. De foto hieronder: de Heer van Haringcarspel Cor Keesom overhandigt een afgevaardigde van de historische vereniging een mooie prent voor het museum. November Ruim twee jaar nadat de Historische Vereniging Harenkarspel het initiatief nam om een unieke 17e eeuwse gedenksteen in de Nederlands Hervormde kerk in Dirkshorn in oude luister te herstellen, vond juni 2009 de onthulling plaats. Tijdens deze feestelijke bijeenkomst boden onderzoeker Matthijs de Keijzer en restauratieschilder Max Polman aan een lezing te komen houden over wat er allemaal bij een dergelijke restauratie komt kijken. Op 7 november hielden zij op enthousiaste wijze hun voordracht in de Regentenkarr er van het museum. Cor Keesom (de hu dige heer van Haringcarspel) droeg eveneens zijn steentje bij, en verblijdde onze vereniging na afloop van de lezing bovendien met een mooie prent. December Ook het bezichtigen van de vaste collectie van het museum is een belevenis. Bent u nog niet -4-

Zicht op Haringcarspel | 2009 | | pagina 6