VAN DE LEDENADMINISTRATIE Geachte leden, Noodgedwongen sneller in deze functie gerold dan vooraf beoogd, wil ik hierbij van de gelegenheid gebruik maken om mij even kort voor te stellen. Mijn naam is Carol Buiter-Brinkkemper, ik ben getrouwd met Rik en samen hebben wij 2 dochters, Demi van 12 jaar en Lisanne van 9 jaar. Ik ben parttime werkzaam op kantoor bij Bouwbedrijf Wever in Waarland, mijn man werkt bij Bejo Zaden en samen hebben wij thuis ook nog een caravanstalling. De vrije tijd die overblijft wordt gevuld met activiteiten van dochters, de dieren thuis en uiteraard de Historische Vereniging. Vorig jaar ben ik toegetreden tot het bestuur met als doel om in de toekomst Jan Barsingerhorn langzamerhand op te volgen als penningmeester, zodat Jan zich verder volledig bezig kon gaan houden met de ledenadministratie. Het afgelopen jaar ben ik daarom mondjesmaat steeds meer op het financiële gebied van Jan over gaan nemen. Afgelopen juli was Jan dan ook bij mij om weer even een en ander door te nemen, toen hij plotseling een hartstilstand kreeg en kwam te overlijden. Een niet te voorziene ramp, met name voor zijn vrouw Gerda, hun kinderen en kleinkinderen, maar ook voor onze vereniging. Zoals we in het In Memoriam in de vorige Nieuwsbrief hebben kunnen lezen was Jan niet alleen de oprichter van onze vereniging, maar ook een wandelend Historisch Archief, en voor mij een grote vraagbaak. Nu Jan ons zo plotseling ontvallen was, kwam alles van beide taken ineens op mijn schouders terecht. Ik moet zeggen, dat viel mij niet helemaal mee. Er komt best veel kijken bij zowel de financiële administratie als de uitgebreide ledenadministratie. Los nog van het feit dat ook wij thuis allemaal behoorlijk ontdaan waren na het overlijden van Jan. Langzamerhand begint de ledenadministratie echter op orde te komen en zijn alle nieuwe aanmeldingen van 2008 hierin verwerkt. Deze nieuwe leden hebben door alle consternatie nu pas voor het eerst de Zicht ontvangen. De nieuwe aanmeldingen zijn namelijk heel lang blijven liggen, maar vanaf nu staan ook zij goed geregistreerd in ons bestand. Zij zullen daarom met ingang van 2009 voor het eerst een contributiefactuur ontvangen. Bent u wel (nieuw) lid maar heeft u nu geen Zicht ontvangen, neem dan contact met mij of één van de andere bestuursleden op (gegeven: zie eerste bladzijde), dan zullen we dat zo snel mogelijk corrigeren. Tot slot hoop ik op uw begrip voor de ontstane vertraging, en zal ik mijn beste beentje voorzetten om alles zo snel mogelijk volledig op de rit te krijgen! Mocht u verder nog vragen hebben, dan kunt u uiteraard contact met mij opnemen. U kunt hiervoor mij het beste 's avonds even bellen, dan ben ik meestal thuis en anders kunt u altijd het antwoordapparaat even inspreken, dan bel ik u terug! Met vriendelijke groet, Carol Buiter-Brinkkemper penningmeester Heeft u voorwerpen, foto's of documenten waarvan het "zonde" is om het weg te gooien?? Schenk het dan of geef het in bruikleen aan de Historische Vereniging, dan wordt het in elk geval bewaard Neemt u contact op met Sonja Blokker, tel. 0226 393042, e-mail soniablokker(jd).hotmail. com -2-

Zicht op Haringcarspel | 2008 | | pagina 4