1000E LID Ook op de jaarvergadering werd ons 1000e lid verwelkomd. Eind februari werd ik gebeld door Jan Barsingerhorn namens de Historische Vereniging Harenkarspel. Mijn eerste gedachte was: o, jee zal er iets niet goed gegaan zijn met het betalen van de contributie? Ik wist eigenlijk wel zeker dat ik betaald had, maar een foutje is zo gemaakt. Het telefoontje had echter een heel andere reden. Toen we ons opgaven als lid van de vereniging, bleek later dat dit al 999 keer door andere mensen ook was gedaan, we waren dus 1000e lid!! Daar wilden ze als vereniging wat aandacht aan schenken, en een van ons, of allebei natuurlijk, werd uitgenodigd bij de jaarvergadering die 1 maart in het dorpshuis van Warmenhuizen was. Dan zal je wel zien wat er gebeurt, en wat je krijgt, werd er gezegd. We hebben van alle kanten Harenkarspelbloed in ons, en leek het ons leuk om lid van deze vereniging te worden. Maar dan verwacht je dit natuurlijk allemaal niet als je jezelf opgeeft tijdens het openingsweekend van het nieuwe museum. Op de jaarvergadering werd ik naar voren gevraagd, en daar kreeg ik een prachtige bos bloemen, een boekje over historisch Warmenhuizen, en het boekje Harenkarspel in oude ansichten. Ook nog een boekenbon om zelf wat uit te zoeken. Heel leuk dat er op deze manier aandacht aan werd geschonken, en we wensen de vereniging een goede toekomst en een goede groei van nieuwe leden, als de vereniging nog net zoveel groeit als de tulpen uit het boeket nog in de vaas deden, komt het helemaal goed! Adri Goudsblom en Connie Goudsblom-Bakker. AFSCHEID BESTUURSLEDEN Met dank voor hun verdiensten voor de Vereniging is op de jaarvergadering afscheid genomen van de reglementair aftredende bestuursleden Peter Kruier secretaris en Walter Lingerak, vertegenwoordiger namens de redactie. De functie van Peter is overgenomen door mevr. Tineke Koenis-Tesselaar. Haar e-mail adres vindt u in het bijgewerkte colofon. De vriende lijke afscheidswoorden gingen vergezeld van een bloemetje. -4-

Zicht op Haringcarspel | 2008 | | pagina 6