JAARVERGADERING 2008!! De jaarvergadering 2008 is vastgesteld op zaterdag 1 Maart 2008 in het Dorpshuis van Warmenhuizen 14:00 uur. De vergaderstukken en bijzonderheden over het programma na de pauze krijgt u via een nieuwsbrief in februari. Noteer het nu in uw agenda! VAN DE VOORZITTER Beste leden, We naderen het einde van 2007 en we kunnen stellen dat we een goed jaar achter de rug hebben. Ten eerste was er de opening van het museum. Hier hebben de vele vrijwilligers (de zogenaamde museumgroep) op fantastische wijze de vele duizenden bezoekers rondgeleid en ontvangen. Ook wordt er hard gewerkt aan het archief en is de IT groep bezig om films te verzamelen die vervolgens kunnen worden bekeken door u als leden van de vereniging en uiteraard door de bezoekers. De redactie van "het Zicht" heeft het afgelopen jaar van zich doen spreken door met prachtige en goed gedocumenteerde uitgaven van de "het Zicht", u als leden te informeren over de historie van Harenkarspel. Voor het bestuur is nog veel te doen. Zo zal het komende jaar een huishoudelijk reglement worden gepresenteerd en ook zal er hard gewerkt moeten worden aan de uitwerking van plannen die bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het museum en de historie van Harenkarspel in het algemeen. Uiteraard zal u via het Zicht op Harenkarspel alsmede nieuwsbrieven verder worden geïnformeerd Voor de inzet van alle medewerkers in het afgelopen jaar wil ik namens het bestuur onze dank uitspreken. Verder wil ik namens het bestuur u prettige feestagen toewensen Herman Nobach VAN DE PENNINGMEESTER Begin november 2007 is het laatste giroafschrift bij mij binnengekomen. Van de oudste leden tot 1 januari 2007 hebben nog maar een achttal mensen niet betaald. Ze hebben een herinnering van mij ontvangen. Ik neem aan, dat de meeste leden gewoon betalen. Dat is tot nu altijd prima gegaan. Vanaf 1 januari 2007 zijn er diverse mensen bijgekomen. Ik merk dat de bereidheid om te betalen moeilijker ligt. Ongeveer 20 mensen hebben van deze categorie nog niet betaald. Na toezending van enkele herinneringen. Ik neem aan dat er nog een aantal zullen betalen. Een enkeling van deze laatste leden heeft al aangegeven dat het lidmaatschap slechts een jaar duurt. Je kunt je afvragen of iedereen wel bewust lid wil worden van onze HVH. Het levert in ieder geval wel weer meer werk op. Soms moetje de mensen persoonlijk benaderen. Tot nu toe vind ik dat de betaling van alle leden over het algemeen prima is verlopen. Jan Barsingerhorn. PASJESREGELING MUSEUM EN VAN BLANCKENDAELL PARK. De belangstelling voor het Museum en het van Blanckendaell Park overtreft alle verwachtingen. Naar schatting hebben zo'n 15.000 mensen het museum bezocht en 100.000 mensen door het park gewandeld. En heel veel mensen komen terug en zijn enthousiast. We kunnen dus rustig stellen dat de combinatie museum en park zeer aantrekkelijk is voor lokale mensen, maar ook voor vele toeristen en zelfs buitenlanders.

Zicht op Haringcarspel | 2007 | | pagina 4