geparkeerd. De aanhangwagens stonden toen al op de parkeerplaats bij de oude veiling aan de Stationsstraat in Warmenhuizen geparkeerd. In 1980 werd de oude veiling aan de Stationsstraat gekocht, waar een garagewerkplaats werd gerealiseerd en op 1 April 1980 verhuisde de garage vanuit de Fuik naar de Stationsstraat. Er werd in die tijd veel op Italië en Duitsland gereden, groente en stukgoed werd voornamelijk vervoerd. Dat is tot nu toe nog steeds zo, naar Italië is de laatste jaren minder geworden. Tot 1990 werd er 's winters dagelijks zuurkool voor de Vezet uit Warmenhuizen gereden. In 1988 werd er een kantoor in het pand aan de Stationsstraat gebouwd en verhuisde de planning vanuit Harderwijk (waar het werk voor de koelhuizen al eerder was gestopt) naar Warmenhuizen. Tot 1988 reed Cees op de vrachtauto, maar met de komst van de planning naar Warmenhuizen begonnen Jan en Cees hier samen te plannen. De komst van de mobiele tele foon gaf de transportbedrijven een groot voordeel. De chauffeurs waren vanaf dat moment continu bereikbaar en uiteraard ook andersom, de chauffeur kon, indien nodig, onmiddellijk naar het bedrijf bellen. In 1996 werd er een tweede kantoor in het pand aan de Stationsstraat gebouwd. Tijdens het open huis ter gelegenheid van deze uitbreiding werd tevens de aankoop van de 75' Mercedes vrachtauto bij Gomes uit Warmenhuizen gevierd. Sinds 1985 bestond het wagenpark uitsluitend nog uit Mercedes vrachtauto's. Tinus Dekker is in 1999 op 86 jarige leeftijd overleden. Vooral de kantoorruimte werd al snel weer te klein, waarvoor in 2002 de oplossing kwam door de aankoop van het pand van Holland Lelie Cultures aan de Huisweid 4 in Warmenhuizen, waarvan de parkeerplaats overigens al vanaf 1993 werd gehuurd. Op dit moment heeft M.C.Dekker Transport beide locaties (Stationsstraat en de Huisweid) nog in gebruik. Jan zijn zoon Jean werkt (evenals Jan vroeger) als monteur bij Gomes in Warmenhuizen en hij assisteert op de vrijdagavonden en de zaterdagen de vaste monteur van M.C.Dekker Transport. Cees heeft twee zonen, Rob en Pieter, die beide in de zaak werken. Rob begon als internatonaal chauffeur en werkt nu op het kantoor, Pieter werkt op de planning, waar ze inmiddels met vier mensen zitten te plannen. M.C.Dekker Transport heeft anno 2007 zevenenveertig mensen in dienst en het wagenpark telt dertig vrachtauto's. Het huidige pand aan de Huisweid. Mei 1995, voor het pand aan de Stationsstraat. Van links naar rechts: Cees, Tinus en Jan. -22-

Zicht op Haringcarspel | 2007 | | pagina 24