AANMELDEN VOOR OPENING DIERENPARK EN MUSEUM Opening Dierenpark Van Blanckendaeil en Museum Historisch Harenkarspel 6 mei 2007. Uit naam van de Stichting Dierenpark Van Blanckendaeil en de Historische Vereniging Harenkarspel stellen wij onze leden in de gelegenheid de opening van park en museum bij te wonen. Het idee voor het prachtige complex is ontstaan bij Daalimpex. De St DVB en de HVH zijn bijzonder dankbaar voor het geheel, wat door de initiatiefnemers is ontstaan. Wij vertrouwen op een vruchtbare samenwerking, zodat de volledige gemeenschap kan meegenieten van dit prachtige complex. Een mooie wandelroute, waarin een molen, ophaalbrug, sloten en ca. 25 dierenverblijven. Van gevogelte, zoals pinguïn tot kameel. In dit geheel onze grote trots: het Museum Historisch Harenkarspel. In ons blad is hierover al veel geschreven. Wie wil op 6 mei bij de opening aanwezig zijn of wil na de opening het complex bezichtigen en hoe werkt dat? U kunt zich aanmelden voor optie 1 en optie 2: 1) Dienst met het Volendams Operakoor in de RK St Jacobus de Meerdere kerk te Tuitjenhorn om 12.00 uur en aansluitend om ca. 14.00 uur opening park. 2) Bezichtiging en feestelijkheden in park en museum van 14.30 uur tot ca 17.00 uur. Voor de kerkdienst zijn nog beperkt kaarten beschikbaar. Indien u zich aanmeldt en de kaarten zijn op, dan krijgt u automatisch een kaart voor 14.30 tot 17.00 uur. Bij de kaarten die u krijgt wordt een instructie gevoegd, waar u kunt parkeren. Wij vragen u nu al om zoveel mogelijk te voet of per fiets te komen. Degenen die van 14.30 tot 17.00 uur komen moeten via het koelcomplex aan de Veilingweg park en museum benaderen. In de nieuwe hal van Daalimpex is een ontvangst, met een hapje, drankje en muziek. Dit is de reden, waarom het noodzakelijk is dat u zich aanmeldt. Wij kunnen dan de service afstemmen op het juiste aantal bezoekers. Zonder kaart kunnen wij geen toegang verlenen. Ook veiligheidseisen spelen hierbij een rol. Wij rekenen op uw belangstelling en komst. U kunt zich aanmelden op 2 manieren: - telefonisch tijdens kantoor uren: 0226-397222 en vragen naar Wilma - of per e-mail naar: w.blankendaal@daalimpex.com De kaarten kunnen vervolgens opgehaald worden of worden op verzoek per post verstuurd. VAN DE PENNINGMEESTER De eerste uitdraai van de giro begin maart vermeldde liefst 640 namen van mensen die hadden betaald. Rond EU 5000,= was er bij geschreven. Dat maakt het werk als Penningmeester aantrekkelijk. In de wandelgangen hebben we besproken, dat Carol Buiter de taak van Penningmeester in de toekomst gaat overnemen. Het is de bedoeling dat ik de ledenadministratie blijf doen. Dus nieuwe leden bezoeken. De artikelen versturen. Ik wil nog wel de administratie van de leden blijven doen. De giro vermeldt nu nog steeds de namen en adressen van degenen die hebben betaald. Dat kan ik dan gemakkelijk overnemen. Ik hoop dat dit zo blijft. Maar je weet maar nooit hoe of het in de toekomst wordt. Van de subsidie van EU 22.000,= is ruim EU 19.000.= uitgegeven aan het Museum. Er blijft nog ruim EU 2.000,= te besteden. Daarna kan nog tot EU 25.000,= dus EU 3.000,= extra subsidie worden aangevraagd. Daarna zullen we ons zelf moeten bedruipen, maar ik denk dat dit geen enkel probleem zal worden. We zullen zien hoe of het in de toekomst zal gaan. Tot nu toe ben ik zeer tevreden met de gang van zaken. We hebben weer een enthousiaste nieuwe voorzitter Herman Nobach en met Carol erbij is de gemiddelde leeftijd drastisch omlaag gegaan. De jeugd heeft de toekomst. Maar het voornaamste is wel dat we weer een voltallig bestuur hebben. Kascontrole. Op de jaarvergadering werd gezegd, dat ook Klaas Westra zijn handtekening moet zetten. Dit is inmiddels gebeurd. Mevrouw Riet Pronk-Stoop en Klaas Westra hebben de Kas gecontroleerd en hebben beiden geen onrechtmatigheden gevonden. Ze wensen bij deze dat de Penningmeester Jan Barsingerhorn decharge wordt verleend. Jan Barsingerhorn. -4-

Zicht op Haringcarspel | 2007 | | pagina 6