Kort nadat ik het blad had gelezen werd ik reeds opgebeld door iemand die niet geloofde dat ik er maar zo weinig van wist. Hij vertelde dat ook van hem een artikel was geplaatst maar dan zonder vermelding van de naam van de schrijver. Hij vond dat niet leuk. Het is jammer dat er vóór plaatsing van het stuk geen contact met me is opgenomen want dan had ik zeker verteld dat ik tegen plaatsing in deze vorm was geweest. Of dat geholpen had weet ik niet want de onderste vier regels van bladzijde 1 bevatten voorwaarden die in strijd zijn met uw handelen in bovengenoemde gevallen. Ik heb er geen bezwaar tegen als u deze brief ongewijzigd in het komen nummer van Zicht op Haringcarspel publiceert. Met vriendelijke groeten, Jaap van Beek Dorpsstraat 40 Nieuwe Niedorp De reactie had het hele artikel ontvangen van de familie die nu nog het Molenhuis bewoont in de veronderstelling dat ze zelf hadden uitgezocht hoe de geschiedenis van de meelmolen, de boerderij en zijn bewoners in elkaar stak. Het bleek anders in elkaar te zitten. Namens de redactie, Cees van den Berg VAN DE PENNINGMEESTER Aan het eind van het jaar kunt U altijd een stukje lezen van de Penningmeester. Of alles weer is voldaan. Nu U heeft zich zeer goed gehouden. Alle leden, op drie na, hebben hun contributie of wat meer, weer betaald. Wij als HVH zijn hier erg blij mee. Zeer bedankt hiervoor en ook voor de extra bijdrage. Tevens hebben we dit jaar ongeveer 75 nieuwe leden erbij gekregen. En dat is mooi, heel mooi. Het totaal aantal leden is nu ongeveer 675. In het nieuwe jaar zult u in de maand januari of begin februari weer een acceptgirokaart van mij ontvangen. De laatste met de gulden als betaalmiddel. Een historische kaart derhalve. De Penningmeester wenst U allen gezondheid toe in het jaar 2001. De Penningmeester, Jan Barsingerhorn. Met de Decembermaand is het jaar weer uit, Gelukkig wiens balans goed sluit Het bestuur en de redactie wenst u een gezellige decembermaand En veel geluk en voorspoed in het nieuwe jaar 3

Zicht op Haringcarspel | 2000 | | pagina 5