Het volgende nummer: Hierin zouden we graag enkele artikelen opnemen naar aanleiding van het 700e sterfjaar van Floris V. Een man die in de geschiedenis van Kennemerland en West- Friesland een belangrijke rol heeft gespeeld. De redactie zou het op prijs stellen als enkele leden zich daar mee wilden bezig houden. Vooral onder onze oudere leden zal het woord 'krisistoid' heel wat herinneringen wakker maken. Wij zouden graag daar iets over willen publiceren, diegenen die bereid zijn zich hierover te laten interviewen of zelf een artikeltje te schrijven, kunnen zich in verbinding stellen met Rens Zomerdijk. Ledenadministratie penningmeester: In het voorjaar is Elizabeth Hoekstra-Bloemink toegetreden tot het bestuur. Zij heeft sinds haar intrede het secretariaat van Jan Barsingerhorn overgenomen. Jan heeft op zijn beurt het penningmeesterschap van Dick Veldboer overgenomen. Ook de ledenadministratie wordt door nu door Jan Barsingerhorn verzorgd. De betalingen verlopen dit jaar vlot, ook zijn er veel extra bedragen overgemaakt, waarvoor onze oprechte dank. Voor 1996 is het de bedoeling om de acceptgiro-kaarten in het begin van het jaar bij de leden te bezorgen, wij hopen dat u voor een spoedige overschrijving wilt zorgdragen. Van de redactie Het is voor ons als redactie soms moeilijk om een beetje lijn in onze bladen te krijgen. We hebben het al eerder geprobeerd toen Valkkoog en Groenveld in een uitgave in beeld kwamen. Maar er is af en toe zo'n aanbod van allerhande artikelen waar wij als redactie niet omheen kunnen dat ook in dit nummer weer allerlei verschillende zaken aan de orde komen. Dit lijkt ons geen punt, want we weten dat ons lezersbestand divers, het verspreidingsgebied groot, en de interesse van onze leden erg breed is. Wij hopen dat deze gemengde berichtgeving een ieder van u toch wat plezier zal geven. De vereniging mocht weer een prachtig boekje in ontvangst nemen, het is verteld door Mevrouw Bommer-Mulder en opgeschreven door haar dochter en schoondochter. Ze hebben toestemming gegeven om er af en toe iets uit over te nemen, waar we uiteraard heel erg blij mee zijn en zeker gebruik van zullen maken. Nogmaals willen we vragen om bij het opruimen tijdens verhuizingen, overlijden of anderszins eens goed te kijken of er tussen de overbodige spullen voor de vereniging misschien waardevolle materialen zitten. Belt u bij twijfel gerust onze archivaris J. Mooy. Tot slot, er zijn nog een aantal verhalen uit '40—'45 blijven liggen die niet meer in het boek geplaatst konden worden. Deze worden bewaard en zullen, misschien in verkorte vorm, in de toekomst nog wel eens geplaatst worden. Met vriendelijke groet, Namens de redactie, C.P. van den Berg 20 I

Zicht op Haringcarspel | 1995 | | pagina 22