VOORWOORD VAN DE VOORZITTER. BESTE VRIENDEN, Het jaar 1994 begint alweer op z'n eind te lopen en dat is een goede gelegenheid om even stil te staan bij enkele gebeurtenissen uit het afgelopen jaar. Tenslotte zijn we een vereniging die zich met de historie bezig houdt. Anderzijds is voor het voortbestaan van de vereniging ook een blik in de toekomst niet ongerechtvaardigd Uw bestuur heeft in het afgelopen jaar weer op diverse evenemen ten akte de presence gegeven, hetgeen altijd wel weer enkele nieuwe leden oplevert. daarnaast denk ik aan de jaarvergadering op 12 maart j1 waar Keja Kruijer-van Baar ons trakteerde op enkele leuke Westfriese verhalen, en aan de zeer interessante lezing over de Warmenhuizer veiling in oktober door Thijs Dekker. Het bestuur vergaderde bijna maandelijks, samen met enige redaktieleden. En ten slotte hebben Uw voorzitter en secretaris deelgenomen aan een uiterst leerzame studiedag in de vest in Alkmaar op zaterdag 29 oktober j1 georganiseerd door de Stichting Regionale Geschiedbeoefening Noord-Holland. De thema's van deze dag waren: sponsoring, ledenactivering en publiciteit. Een uiterst nuttige en leerzame dag, waarover U ongetwijfeld nog wel het één en ander zult lezen in een volgend nummer van ons blad, want Jan Barsingerhorn heeft heel wat notities gemaakt die wel wat tijd vergen om nader uit te werken. En daarmee kom ik dan meteen op de toekomst. Mede als gevolg van deze studiedag zal het bestuur ongetwijfeld een aantal aktiviteiten ontplooien, die samenhangen met de behandelde onderwerpen. Voorts wil ik nog eens met klem Uw aandacht en medewerking vragen voor de eerder aangekondigde aktiviteiten rondom 4 en 5 mei 1995. U zult daarover wellicht elders in dit of een volgend blad nader worden geinformeerd Ten slotte wil ik U en de Uwen, mede namens alle bestuursleden, fijne kerstdagen en een feestelijke jaarwisseling toewensen, alhoewel ik mij realiseer dat er onder U zullen zijn, die het gemis van een dierbare dan eens te meer zullen ervaren. Hen wens ik daarom veel sterkte toe en ik hoop dat zij die dagen veel extra liefde en vriendschap mogen ondervinden. Met vriendengroet JAN BAKKER.

Zicht op Haringcarspel | 1994 | | pagina 4