VAN DE REDAKTIE Ruim een jaar na de oprichting van onze Vereniging (4 april 1993) is alweer het 3e nummer van "Zicht op Haringcarspel" door ons samengesteld. Door Uw inbreng kunnen we weer een (vol gens ons) leesbaar blad uitbrengen. Na het voorwoord van de Voorzitter staan de eerste bladzijden in het teken van de Jaarverga dering, die op 9 maart j.l. is gehouden. Verder een leuk verhaal van Mevr Koorn-Quant, een oproep voor Brandweer-geschiedenis uit Dirkshorn en omgeving door Cees Blokker, Marius Strijbis vertelt iets over "zijn molens" en Sam Schipper belicht het Schoorldammerpad. P G Bakker uit Voorschoten, ooit werkzaam in Warmenhuizen, schrijft iets over het ontstaan van West Friesland. Ook de vaste rubriek Persoonlijk door J Barsingerhorn ontbreekt niet. De zegewens van Jb Slot uit 1913 laat ons zien dat er veel is veranderd. Verder wordt het blad aangevuld door diverse spreuken en berichten en een leuk gedichtje van de Heer W K van Schoneveld met tekening van Pieter Wokke. Kortom er was zo U merkt ditmaal weer veel copie binnengekomen en daarom kunnen we U een blad met een zeer gevarieerde inhoud aanbieden. Ook voor ons volgende blad, nummer 4, dat eind oktober 1993 zal verschijnen, hopen wij, weer veel verhalen, foto' s of wetenswaardigheden van U te mogen ontvangen. De copie dient U voor 30 september 1993 te zenden naar J Barsingerhorn, Tuinfluiterstraat 19 te 1749VN Warmenhuizen. De Redaktie wenst U veel Historisch genoegen en voor de komende maanden een in alle opzichten "zonnige tijd" toe. J.B. A G E N D A 30 april 1993 - Stand in Huize Angela te Warmenhuizen bij de Fancy Fair. 8 mei 1993 - Stand in AHOJ te Tuitjenhorn bij de Voorjaarsstreekmiddag van het Historisch Genootschap Oud-West Friesland. september 1993 - Dia-avond in AHOJ te Tuitjenhorn. oktober 1993 - Uitgave nummer 4 "Zicht op Haringcarpsel". november 1993 - Lezing De Redaktie behoudt zich het recht voor om artikelen, zonodig na overleg met de in zender, in te korten of te wijzigen, zodanig dat de strekking van het artikel niet wordt aangetast. Ook kan een artikel naar een volgende editie worden doorgeschoven. Artikelen in dit blad vermeld mogen niet zonder meer voor publikatie worden overge nomen. U gelieve kontakt op te nemen met de Redaktie. Publikatie kan eventueel plaatsvinden na overleg met de inzender en vermelding van de bron. 2

Zicht op Haringcarspel | 1993 | | pagina 4