"Dat valt me tegen Klaas, ik had me er al op verheugd, maar dan ga ik nu maar naar huis. Tot de volgende keer hoor."Ja 't beste, Reier." Nadat Reier weg was, kwamen mijn broers Piet, Thé en zus Truus nog met een bekeuring thuis wegens rijden zonder licht, en dat deed voor vader de deur dicht. Van slapen is daarna waarschijnlijk niets meer gekomen!! Mw. A.C. Koorn-Quant. In het vorige Verenigingsblad (nummer 2) hadden we een stukje geschreven over het samenstellen van werkgroepjes. Indien U een suggestie heeft of U heeft al gegevens van een bepaald onderwerp en U wilt deze gegevens in een groepje bespreken en uitbreiden dan kunt U met een van de bestuursleden contact opnemen. Of U geeft een onderwerp aan ons op en wij zullen proberen ook via de bekend zijnde interesses een groepje te vormen. Doen hoor "I have a dream" Martin Luther King werd vermoord op 4 april 1968. Hij was een voorvechter voor de Vrede; I have a dream, Ik heb een droom, dat alle mensen in Vrede met elkaar zullen leven. Een ideaal L.een utopie? Op 4 april 1992, 24 jaar later werd onze Vereniging opgericht. Op 4 april 1993, precies 25 jaar later bestond onze Vereniging één jaar. Ik moest op deze dag denken aan de woorden van M. L. King. I have a dream. Ook ik heb een droom. Dat we ooit een eigen Verenigingsgebouw (Museum) zullen hebben. Waar wij alles kunnen bewaren. Een ontmoetingsplek waar Vrede zal heersen en contacten zullen worden gelegd. Gesprekken zullen plaatsvinden. I have a dream, Ik heb een droom, maar...ik heb wel hoop dat mijn droom,., 't Verenigingsge bouw (Museum).... er zal komen. M. L. King is dood, maar zijn roep naar Vrede, naar Vrede tussen mensen en volkeren, is nog springlevend, zal, denk ik, altijd springlevend blijven J Barsingerhorn Reacties op ingezonden stukken in de Verenigingsbladen kunt U uitsluitend schriftelijk sturen naar de Redaktie. Wij zullen de reactie doorsturen naar de inzender en zullen er zonodig in ons blad op reageren. S.I.S. de ijsclub van Warmenhuizen bestaat dit jaar precies een eeuw!! 100 jaar!! In het najaar zal er een groot feest plaatsvinden met o.a. tentoonstelling, uitgifte van een jubileumboek enz. Wie materiaal heeft of wie een verhaal weet... neem contact op met P Quant te Warmenhuizen tel 02269 - 1761 of stuur uw wetenswaardigheden naar de Redaktie van dit blad. Wij zorgen dat het op de juiste bestemming zal komen. 'N ZUINIGE VROUW IS DE BESTE SPAARPOT 9

Zicht op Haringcarspel | 1993 | | pagina 11