MEDEDELINGEN Elke keer als hei blad verschijnt kunnen we eventueel een artikel opnemen over een gebouw in de gemeente, dat als bijzonder te boek staat. Uitpluizen b.v. in welk jaar de bouw is be gonnen en afgerond, wie er in het pand hebben gewoond enz. Reacties naar; A Ligthart te Groet. Wij hopen dat alle leden en ook andere geïnteresseerden in de toekomst geboortekaartjes, rouwkaarten, bidprentjes enz naar onze Redaktie zullen sturen. Ook kaartjes, die reeds in Uw bezit zijn en die U anders misschien weggooit zijn van harte welkom Indien U voorwerpen, artikelen, knipsels, foto's e.d. aan ons wilt schenken kunt U ze bij een van de bestuurs- of redaktieleden brengen. We zullen ze goed bewaren en aan de mensen via stands, tentoonstellingen e.d. laten zien. Ook in het vorige nummer hebben wij voorgesteld om een lijstje te maken van de ansichtkaar ten, die van alle plaatsen in de Gemeente Harenkarspel zijn uitgekomen. Als U kaarten hebt zet U dan even op papier welke het zijn, dan kunnen wij een overzicht maken. Wij nemen aan dat U allemaal Uw contributie voor 1992 heeft betaald. Het einde van 1992 is alweer in zicht. Nog even en we zitten in het jaar 1993. Als U uw contributie voor 1993 nu reeds wilt betalen zijn wij daar erg blij mee. Het is voor ons gemakkelijker als U het bedrag op tijd overmaakt. Want ook de kosten voor b.v. het maken van dit blad moeten op tijd worden voldaan. Maakt U het over via een overschrijvingsformuiiertje van de bank of via de giro op Gironummer: 3096439 tnv Hist. Ver. Harenkarspe! te Tuitjenhorn. Bedankt alvast Ina Broekhuizen-Slot maakt gedichtjes. Deze worden o.a. vermeld in de Westfriese kalender. Misschien weet U het maar ina Broekhuizen - Slot is de dochter van J Slot uit Schagen, die zijn sporen heeft in Sint Maarten en Warmenhuizen. Van haar dit gedichtje; TIEN WORREN M'n joön, je ben' nou tien en 't is je eerlijk an te zien je worre wois en groöt je ete ok 'n barre zoöt 'k verskoot 'r guster van: je kon opiens moin skoene an. In het voorwoord van onze Voorzitter Jan Bakker werd vermeld dat het inzenden van stukjes door de leden tegenviel. Na de ontvangst van dit voorwoord zijn nog diverse stukjes binnen gekomen zodat de oogst voor dit tweede nummer toch nog meevalt. Maar stuurt U a.u.b. weer iets leuks in, want zonder Uw bijdrage wordt de uitgave van dit blad erg moeilijk. 20

Zicht op Haringcarspel | 1992 | | pagina 22