De Statuten en het Huishoudelijk reglementporder'besprokeni en na.een aantalkleine veranderingen qoedqekeurd door de vergadering. De Heer J Verhoog uit Waarland zal deze stukken nog even doornemen en in de volgende bestuursvergadering eventueel bespreken. Hierna zal de Notaris ze zo spoedig mogelijk bekrachtigen. Ra he Dunten over de hoogte van de contributie/mededelingen penningmeester/giro- nummeMn^hrijffomuller^taling, worden besproken. Leden gaan f 15,00 per jaar betalenHuSenootfe) 110,00. Jeugdleden van 15 t/m 17 jaar f 10,00 en Donateuns betalen'een nSnimumbijdrage van f 10,00. Het gironummer is 3096439 en is inmiddels geopend, ledereen is tevreden met het inschrijfformulier. 7 Ouderenmanifestatie zaterdag 11 april 1992. Hier wordt middels een stand aan meege-werkt Er worden enkele spullen tentoongesteld. Men kan zich opgeven als lid enz. J Barsingerhom zal voldoende inschrijfformulieren maken een soort folder waarin alle feiten van de nieuwe vereniging zijn vermeld. 8 Deelname aan evenementen. Zal in de toekomst zoveel mogelijk geschieden. Zie ook punt 7 en de Rondvraag. 9 Voor de rondvraag bedankt Voorzitter Bakker de ontwerper van het fraaie logo, de Heer W te Buck uit Warmenhuizen. We mogen dit logo voor allerlei doeleinden gebruiken. De Heer Jac Mooij zal de Heer te Buck bedanken en een bosje bloemen brengen. Rondvraag. S Schipper uit Warmenhuizen vraagt of er ook lezingen ed zullen worden gehouden in de toekomst Dit zal inderdaad gebeuren. L Roozendaal uitt Rijpje deelt mee dat "zijn Stichting" het RK Genootschap Sint Maarten 150 iaar bestaat Op 23 mei 1992 is een besloten bijeenkomst in AHOJ in Tuitjenhorn. Er wordt een boekje uitgegeven. Aansluitend vertelt de Heer Roozendaal dat op 13 juni a.s. een feestelijke bijeenkomst wordt gehouden ook in AHOJ ter gelegenheid van 40 jarig bestaan van het Bejaardentehuis Jozefoord te Turtjenhom Tevens wordt er een kleine tentoonstelling aan vast gekoppeld Als we meedoen zal 14 juni eraan vast worden "geplakt" Bakker merkt op dat we afhankelijk zijn van de leden Enkele leden zeggen toe voldoende materiaal te hebben zodat het bestuur met de^deelname instemt. Wellicht kunnen er nog enkele instellingen bijkomen om zodoende de kosten van de huur die f 60,00 bedraagt te drukken. Gijs Stam uit N Scharwoude zegt dat hij veel historisch materiaal heeft Marius Strijbis uit Dirkshorn heeft veel Notulen. Hij merkt nog op dat Kerkbuurt vroeger het Centrum van de "oude" Gemeente Harenkarspei was en een van de weinig plaatsen waar nu een echt dorpsplein aanwezig is.(Op de plaats van de kerk). J Krijgsman uit St Maarten vindt het jammer dat het Gemeentehuisi van dei oude gemeente Sint Maarten niet in de LOGO is verwerkt. Bakker merkt op dat de drie oude Gemeenten er in verwerkt zijn. Wij hebben het LOGO gekregen en zullen drtvoortopg zo handhaven. De Heer Krijgsman vraagt verder ot de contnbutie in de Statuten is vermeld. Dat is zo.er worden echter geen bedragen genoemd J Verhoog uit Waarland; Schenkingen enz. op papier vastleggen. Archiefmimte die de Gemeente beschikbaar stelt goed nagaan of deze ruimte af te sluiten sfttów" vreemden toegankelijk. Verder stelt hij voor in de Statuten op te nemendatnauurhike en/of rechtspersonen zich kunnen aansluiten. De Heer Verhoog zal de Statuten ed controleren.

Zicht op Haringcarspel | 1992 | | pagina 9