Warmenhuizen. maart 1992. UITNODIGING Voor alle personen die reeds lid zijn. zich opgeven als lid en diegenen die op de oprichtingsvergadering lid worden van de HISTORISCHE VERENIGING HARENKARSPEL De oprichtingsvergadering vindt plaats op zaterdagmiddag 4 april 1992 om 13.30 uur in het Dorpshuis te Warmenhuizen. In deze vergadering wordt de doelstelling van de vereniging besproken, de naam en het bestuur definitief vastgelegd. Verder wordt de contributie vastgesteld. Ook worden de plannen van het voorlopig bestuur uitgelegd. U vindt hierbij een aanmeldingsformulier zodat U zich nu reeds kunt opgeven als lid/donateur/huisgenoot(e) of jeugdlid. Lid tafrie5.00 per'jaar. Huisgenoot(e),Jeugdlid tot 18 jaar en donateur f 10,00 per jaar. Girono; 3096439 tnv Hist Ver Harenkarspel te Tuitjenhom. U dient het bedrag op genoemd gironummer over te maken. Het onderste stukje van het formulier kunt U in de bus doen of opsturen naar, Mw P Stolk.Stroet 60 te Sint Maarten. D Veidboer. Praam 3 te Tuitjenhom. J Barsingerhom. Tuinfluiterstraat 19 te Warmenhuizen. We hopen dat veel personen lid worden van de vereniging en op de oprichtings vergadering aanwezig zullen zijn. Tijdens de pauze staat ons nog iets verrassends te wachten!! Tot ziens op 4 april 1992. Noteer de datum in Uw agenda en stuur het formulier zo vlug mo gelijk in. Met vriendelijke groeten. Bestuur Hist Ver Harenkarspel. Secretaris. J Barsingerhom. Tuinfluiterstraat 19 Warmenhuizen. Te! 02269- 1628. 5

Zicht op Haringcarspel | 1992 | | pagina 7