24 MEDEDELINGEN Elke keer als het blad verschijnt kunnen we eventueel een artikel opnemen over een ge bouw in de gemeente dat als bijzonder te boek staat. Uitpluizen bv in welk jaar de bouw is begonnen en afgerond, wie er in het pand hebben gewoond enz. Dit is een voorstel van een van onze redaktieleden de heer A Ligthart uit Groet. Indien iemand hier belangstelling voor heeft gelieve met de heer Ligthart contact op te nemen. Het bestuur en de redaktieleden hopen dat alle leden in de toekomst geboortekaartjes, rouwkaarten, bidprentjes die in de familie worden verstuurd ook naar de Redaktie zullen sturen. Ook zijn de nu reeds in Uw bezit zijnde kaarten van harte welkom. Indien U voorwerpen aan ons wilt schenken kunt U altijd kontakt opnemen met een van de bestuursleden. Artikelen, verhalen, knipsels, boeken enz enz kunt U ook bij ons brengen. We zullen ze goed bewaren en bij gelegenheid aan de mensen tonen. De statuten/huishoudelijk reglement van de Vereniging en van de Stichting zijn op het moment dat we dit blad maken naar de Notaris. De Heer Verhoog uit Waarland heeft enkele kleine wijzigingen aangebracht. Voor zijn hulp zijn we hem dankbaar. De officiële bekrachtiging vindt zo spoedig mogelijk plaats. Het is wellicht interessant om een lijst te maken van alle ansichtkaarten die in de Gemeente Harenkarspel zijn uitgegeven. Misschien is er een catalogus op de markt Wie heeft hiervoor suggesties? Neemt U a.u.b contact op met de Redaktie. Het is de bedoeling dat er een lijst wordt gemaakt van alle boeken, artikelen, foto's, kaar ten enz die we hebben gekregen en of aangeschaft. Deze lijst willen we in ieder geval in het volgende nummer publiceren. De heer Jac Mooij zal dit archiet bijhouden. Aan de binnenkant van de omslag staan diverse advertenties. Deze adverteerders rea geerden zeer spontaan en waren direct bereid "ons te helpen". Wij als Redaktie zullen deze adverteerders natuurlijk aanprijzen, nu en in de toekomst. Dus koopt Uw artikelen bij "onze" adverteerders. Een spreuk die mij na aan het hart ligt luidt; "Als de ene hand de ander wast worden ze beide schoon". De Redaktie wenst U een prettige vakantie toe en tot ziens waar dan ook. De Redaktie. ("Trj.iLÏSfiiW 1)

Zicht op Haringcarspel | 1992 | | pagina 26