Goeie middag allegaar. Jullie denke netuurluk wat mot die keri hier. Nou dat zit zo. Ik loop deut ut durp en kom de burrie teugen. Hai soid teugen me.t skoint dat ur wat te doen is in ut^dujpshuis. WeetJ^eer van? Ik zeg teuqen um nei Wat is er den te doen. Nou volgens de berichte benne er een plar die wile alles uit de Gemeente beware. Het hiet gelout Ik Histonsch ot zo ids Ja zeg ik teuqen de burrie. ik hewwe wel iets lezen in Kutakt een soort oprichtingsbespreking of zoiets skoint ut te soin. Ut is zeker nogal sereneus. Ja soid Louter want so hiet de burrie. ze benne er naqal mee in de weer. Die Barghorn is bai me weest. Hai heb er nagal zin in zeker Er benne er gelouf ik nag een paar bai. en er zit ok nag een woifie in ut complot Dat vindt ik wel qoed oiqeniuk. Ja zeg ik dat is heel erg goed voor ut evenwicht zalle we maar 7eane en ze ken mooi koffie zette as ur vergadert worre. Want ze hewwe ntuurtuk veul te besoreke Maar zoid de burrie ik sie dat oigeluk wel zitte met dat stel. Ze neme ut nagal ernstig op. Dat mot ok zeg ik teugen hum. Want asje ienmaal beginne mot je beslage ten ois komme. Want ze motte tuurtuk un mooie toid bestaan bloive as ut effe ken. Ut wordt ok wel us toid dat zoiets van de grond komt zeg ik teugen Jos want zo hiet ie echt de burrie. Ze benne ur oigeluk wel een beetje laat mee. Maar ja beter laat den nooit...zalle we maar zegge. Ik hoop voor dat moissie en die joos det ut lukt, want...ut loikt oltStlk okzoi de burrie. Ze kroige van moin ut voordeel van detwoifel. Den kenne ze weerschoinluk onze voorouwelui weer us op een plaatje zien of zoiets^Of wat ze de e.. En den kenne we miskien ok nag erus zien zeg ik teugen de bume weer al die slootjes vroeaer laae Want dat ware ureen paargrote en kloine... En eris wel wat beurt in de leste voiftug jare. Maar ja zon kluppie gaat tuurluk veul verder terug hei, miskien wel tot ut jaar 0 of zoiets No ja soid jos, dat is wel een beetje erg ver terug hei.. En., zeq ik we zulle wel zien hoe ut ofloopt met dat koppeltje. Ik vind dat we ze motte helpe. No jo den doen we dat toch gewoon. We worre gewoon lid van dat zootje^ Jos ik ga wel effe koike bai Piet en Annie en den hoor je nag wel van me hoe ut deer oflopen is.Zalle we dat afspreke...Gegroet hai en tot in de pruimetoid. Mense, dat was moin verhaal. Ik wens jullie ut allerbeste toe en tot ziens den maar weer. Flouwekul allegaar!!! Opgeschreven door Jan Barsingerhom en verteld in de opn^htingsyergaderinsI d® Historische Vereniging Harenkarspei op4 april 1992 in het Dorpshuis te Warmenhuize Dit LOGO is op ongeveer deze grootte getekend door Willem te Buck te Warmen- huizen. Van links naar rechts ziet U het kerkje van Eenigenburg, het voormalige gemeen tehuis te Warmenhuizen en het voormalige gemeentehuis te Dirkshorn. Dit LOGO wordt gebruikt voor enveloppen en briefpapier (met toestemming van dhr te Buck). Als waar dering voor dit gebaar hebben we dit LOGO vergroot en op de omslag af laten druk ken. In ieder geval deze jaargang zal dit LOGO ons blad sieren. Bedankt Willem 9

Zicht op Haringcarspel | 1992 | | pagina 11