8 Hans vd Geest uit Eenigenburg wenst de initiatiefnemer de andere bestuursleden veel succes en ziet gaarne een stukje van deze oprichtingsvergadering in de bekende bladen verschijnen. Mevrouw Lari uit Warmenhuizen; RTH gaat met de ouderenmanifestatie opnemen- Ajitzenden. De Historische Vereniging kan wellicht een koppeling maken met de RTH. Henk Bakker uit Warmenhuizen. Ledenlijst publiceren zodat we,leden/donateurs, met elkaar contact kunnen opnemen. Wordt in het eerste verenigingsblad, dat voorlopig tweemaal per jaar en voor het eerst per juni 1992 zal verschijnen, opgenomen. Nieuwe leden komen steeds in het eerstvolgende Verenigingsblad. De uitgave van het Verenigingsblad is door de Heer Bakker in zijn openingswoord uitgelegd. Is het mogelijk om de foto's die in het fotoboek van Piet Ooijevaar zijn opgenomen in dia-vorm te krijgen? Dit zal met de Heer Ooijevaar worden opgenomen. Jac de Groot uit Warmenhuizen. Wil nog een West Fries praatje houden over de verkaveling van het Geestmerambacht Hij heeft twee kaarten meegebracht. Graag na de Rondvraag zegt de Heer de Groot. Arie Ligthart uit Groet.(Voorheen Warmenhuizen). Had nog graag dat er een bank rekening bij komt.Stelt voor om iets in het Geestmerambacht (en andere bladen) te plaatsen teneinde artikelen,voorwerpen, te verwerven. Hij wil ook de Redaktie helpen. J Bijpost uit Koedijk. Vindt het initiatief positief. In Koedijk ben ik nog alleen. Er zijn veel kernen in de Gemeente misschien moeilijk om alles te verzameien.Hoopt dat het lukt. J Barsingerhorn uit Warmenhuizen bedankt voor de grote belangstelling. Op 1 februari ji ben ik met een eenmansactie begonnen, maar nu is het een actie voor vijf personen ge- wordenüHHij is blij dat het met de andere vier personen een leuk bestuur is. Pauline Stolk uit Stroet verkondigt dat we al meer dan 50 leden/donateurs hebben. Voor de afsluiting van de Rondvraag komt de verkiezing van de Kascommissie nog aan de orde. Dit punt stond per abuis niet op de agenda. Marius Strijbis en Henk Bakker stellen zich hiervoor beschikbaar waarvoor onze dank. Voordat Voorzitter J Bakker de zaak zal afsluiten geeft hij de Heer J de Groot de gelegenheid om iets te vertellen over de verkaveling van het Geestmerambacht. Aan de hand van twee kaarten vertelt de Heer de Groot hoe een en ander is gerealiseerd.Hij wil te zijner tijd graag een langere spreekbeurt houden.Hij will de nieuwe Vereniging te zijner tijd als er een "eigen ruimte"' is twee fraaie kaarten aanbieden. Hierna sluit de Voorzitter de Vergadering en bedankt iedereen voor zijn positieve inbreng en wenst iedereen wel thuis. Historische Vereniging Harenkarspei, Voorzitten i i

Zicht op Haringcarspel | 1992 | | pagina 10