141 Digitale bronnen Collecties www.onh.nl. www.oorlogsgravenstichting.nl. www.oranjehotel.org. www.parlement.com. www.parool.nl. www.reizen-en-recreatie.infonu.nl. www.resources.huygens.knaw.nl, Persoonlijkheden in het Koninkrijk der Nederlanden in woord en beeld. Archief Historische Werkgroep Spaarndam (HWS) CBG, centrum voor familiegeschiedenis, Den Haag - nrs. 1170-1171, gouden boeken waterschap de Schermeer. GEEN SOLDAAT KAN DE POLDER REGEREN! - brief commissaris der provincie aan hoogheemraadschap van Rijnland over inundaties, 3-3-1944 (kopie). - brief Hoogheemraadschap van Rijnland aan de Hoofdingeni- eur-Directeur van Provinciale Waterstaat in Noord-Holland, 12-9-1942 (kopie). Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, Heerhugowaard Persoonskaarten P.A. Pijnacker Hordijk en W.A.A.J. baron Schimmelpenninck van der Oye. www.iisg.nl/ondernemers. www.joodsmonument.nl. www.krijgsmuseum.nl. www.langedijkwaterrijk.nl. www.nbat.nl. www.rjb.x-cago.com. www.starnmeer.nl. www.westfriesefamilies.nl. www.westfriesgenootschap.nl. www.wieringermeergeschiedenis.nl/voormalig-domeinkantoor- rijksmonument. www.wieringernieuws.nl. www.wikipedia.org. www.wimcrouwelinstituut.nl, Nederlands Archief Grafisch Ontwerpers (NAGO). www.youtube.nl. www.zaanwiki.nl. www.zandvoortnamenmonument.com. www.zantvoortsmuseum.nl. www.zijpermuseum.nl http://waterlandsarchief.nl/afbeeldingen-en-kaarten. http://www.archieven.nl. https://anderetijden.nl/aflevering/71/Wieringer- meer-in-de-oorlog. https://www.anderetijden.nl/aflevering/390/Burgemeester-in- oorlogstijd. https://beeldbankwo2.nl/nl. https://historiek.net/hendrikus-colijn-premier-crisisjaren/69176. https://jandirksnel.wordpress.com/tag/m-f-berkhout-hitler. https://noord-hollandsarchief.nl/beelden/beeldbank. https://onh.nl/verhaal/duitse-bezetter-zet-beemster-blank. https://leidraadlc.noord-holland.nl/structuren/sva-nhwl. https://www.regionaalarchiefalkmaar.nl/collecties/beelden. www.1940-1945.bennebroek.nl. www.agv.nl. www.annapaulownamuseum.nl. www.archief.alkmaarcentraal.nl. www.beemsterboerderijen.nl. www.cultureelerfgoed.nl. www.dap.library.uu.nl. www.dbnl.org. www.defensie.nl. www.delpher.nl. www.historischnieuwsblad.nl.

Uitgave Kring van Vrienden van de Hondsbossche | 2018 | | pagina 141