9. Bronnen 31 - Overleven, de geschiedenis van een onfortuinlijke Engelandvaarder. Th.F.J. de Haas, Hilversum. De Schakel, orgaan van de Stichting Genootschap Engelandvaarders. - Het Hannibalspiel, J. van Lieshout, Jabeek (Limburg) 1980. Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog, L. de Jong, deel 5, 2e helft, blz. 825 De Clock Speciaal, een uitgave van de Historische Vereniging Callantsoog, mei 1989. Dagblad De Gooi- en Eemlander, Hilversum. Englandspiel, Spionagetragedie in bezet Nederland 1942-1944, J. Rep, Hilversum 1977. Verder is dank verschuldigd aan: Ministerie van Defensie, Bureau Onderzoek en Informatieverwerking Pensioenaanspraken. De heer P. Mulder, Ede (Gld). Jhr M.A.C. Storm van 's Gravesande, Lochem (Gld.) De heer W.P. Coolhaas, Rockanje. Stichting Genootschap Engelandvaarders, Den Haag. De heer J. Eigeman, Lelystad. De heer W. ter Schiphorst (overleden), Amstelveen. Mevrouw I.E.G. Prins-Barends, Den Helder. Mevrouw G. Schmidhamer, Biddinghuizen. De heer R. van Veen, Bunnik. Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden, bureau van de landmacht tevens luchtmacht-attaché te Parijs. De heer J.P. Weijer, Abeilham (Frankrijk). Mevrouw G. Kleuver-Gazan, Son en Breugel. Oorlogsgravenstichting, Den Haag. De heer R.A. Grisnigt, Hoogerheide. De heer H. Speyer, Amstelveen. Willem de Zwijger College, Bussum. De heer P. Hirsch, Huizen. De heer G.J. Portielje, Haarlem. Uitgeverij Spaarnestad bv, Haarlem. De heer J.C. Bellis jr., Petten. De heer W. Langeraar, Oud-Turnhout (België). De heer H.J. Bouvy, Voorschoten. De heer H.J. Bos, Voorschoten. De heer A. Koldewijn, Hengelo. De heer J.L. Bosch, Delden. De heer G.J. Langedijk, Petten. De heer P. Doets, Zaandam. De heer R. Sijderius, Heelsum. De heer J.N.J. van der Meij, Hilversum. De heer W. Snip, Tolbert (Groningen). De heer J. Snip, Schoorl. De heer J.C. Kuipers, Hilversum. De heer W.S. Janssen, Camperduin. - De heer S. Gerbrandy, Amsterdam. De heer J.J. Gerbrandy, Goënga (Fr.) - De heer A.E. de Jong (overleden), Philadelphia (VS). De heer K.H. Schilp (overleden), Amsterdam. De heer M. Hoeve, Zunderdorp. Mevrouw T. Schouwenaar-de Jong, Assendelft. Mevrouw A. Bellis-Bouwen, Schagen. - Mevrouw A. Dessing, Haarlem. De heer G.J. Foks, Purmerend. De heer Tj. Groot, Krommenie. De heer G. Bruin, Zaandam. De heer J. Hof, Assen. De heer W. Messchaert, Stompetoren. - De heer en mevrouw Th.J.R. Klein-Hoekstra, Velsen-Zuid. - De heer W.Ch.J.M. van Lanschot, Eindhoven. De heer F.W. Maas, Aerdenhout. - Mevrouw C. Melkman-Blokjesman, Vaucluse (Australië). De heer G. Oppewal, Sneek. De heer S.F.M. Plantinga, Den Haag. A.R.A. (Algemeen Rijks Archief). Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie, Amsterdam. De heer P.H. Saan, Diemen. - De heer P.H. Teengs Gerritsen, Amsterdam. - Verzetsmuseum, Amsterdam. De heer Jb. Vos, Callantsoog. De heer en mevrouw J.P. van der Wal-Aberson, Den Helder. Mevrouw G.D. Woutman-Maas, Zwolle. - Mevrouw M. Beek, Petten. Bijzondere dank gaat uit naar de heer J.A. Beumkes, afdeling burgerzaken van de gemeente Zaanstad.

Uitgave Kring van Vrienden van de Hondsbossche | 1995 | | pagina 31