Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier behorende bij de derde uitgave van de Kring van "Vrienden van de Hondsbossche" 1983 Geologische geschiedenis van de Hondsbossche Zeewering (door dr. E.F.J. de Mulder, Rijks Geologische Dienst) blz. 4, tweede kolom, tweede regel: de komma achter Rijn vervalt blz. 5, in "verklaring van de boorkolom" de drie "q tekens achter zand te wijzigen in c blz. 5, achter de betekenis van de omcirkelde cijfers: "Een" te wijzigen in "Eem" na "Westland Formatie" opnemen: (dubbele punt) "formatie" te wijzigen in "Formatie" na "Westland Formatie" opnemen: (dubbele punt) "Middelse" te wijzigen in "Middelste" na "Westland Formatie" opnemen: (dubbele punt) evenzo bij O en blz. 6, tweede kolom onder de rubriek Holoceen in de op een na laatste regel "aan- gerenzendete wijzigen in "aangrenzende", blz. 9, tweede kolom, derde regel, beginnende met "Op dit uit zand. .1' is de "n" weggevallen in het woord zand. blz. 9, tweede kolom, vijfde regel "(hollandveen)" te wijzigen in "(Hollandveen)", blz. 9, tweede kolom, zevende regel van beneden af, tussen "licht en brakwater milieu" een verbindingsstreepje te plaatsen blz. 11, eerste kolom, op een na laatste regel" (erica. te wijzigen in (circa.'I blz. 11, tweede kolom, 22ste regel, het gedachtenstreepje na het woord infiltratie vervalt blz. 13, eerste kolom, eerste regel "Redereklei" te wijzigen in "Rekereklei" blz. 13, eerste kolom, tweede alinea, eerste zin beginnende met: "Uit recent enz. "Zwanenmeer" te wijzigen in "Zwanenwater" ERRATA

Uitgave Kring van Vrienden van de Hondsbossche | 1983 | | pagina 17