I k In het midden de Groentehal. Foto coll. Martha Witte-de Kind. De kampwinkel van Kikkert. Foto coll. Martha Witte-de Kind. Nummer 140, september 2021 16 Historische Vereniging Texel In het nieuwe bungalowpark en camping de 'Sluftervallei' was een kampwinkel die bevoorraad werd door de firma F. Kikkert. Volgens oud medewerkster Gerda van der Meer- Stoop stonk het er af en toe als de hel. Job Kikkert verkocht er namelijk ook gedroogde vis. Stond ome Job in de groentehal dan zocht hij met zorg een extra grote sinaasappel voor me uit. Tante Wil was altijd wel belangstellend naar je wel en wee. Misschien omdat ze zelf onderwijzeres was geweest? Ook ome Jaap en tante Trijn waren vriendelijke, behulpzame mensen. Maar achter de toonbank in de supermarkt stond heel vaak tante Lena van 't Noordende. Ze was afkomstig uit Groningen. Tante Lena, een rijzige dame met spierwit schort, grijs haar en dikke lippenstift. De jeugd van Durrep had enigszins 'ontzag' voor haar; als ze maar dacht dat je ergens aanzat, voelde je de volgende dag nog haar venijnige greep in je arm. Herinneringen van Hans Witte Voor zover ik mij kan herinneren heb ik van eind 1973 tot mei 1975 gewerkt bij Kikkert Supermarkt. Ik ben van april 1950, dus het was tussen mijn 23e en 25e jaar. Ik herinner mij een prettig sollicitatiegesprek met Arie Knol, die toen denkelijk nog niet zo lang de leiding had van het bedrijf. Wij waren er snel uit, het werk leek Drukte in de winkel. Midden Wil Kikkert-Neuteboom. Foto coll. HVT. Ijjnrr.

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2021 | | pagina 18