Deze drie platei helen samen vijftien gilden i sw The Soft Machine The Byrds Pink Flnyd Nummer 137, december 2020 Historische Vereniging Texel Het festivalterrein begon al aardig gevuld te raken. We slenterden wat rond en plantten onze tassen ergens neer. Een tent hadden we niet mee, net als het overgrote Santana Jefferson Airplane Exceptinn The Pentangle Tyrannosaurus Ren Hol Tuna Sanlana Niek Groot “We hadden eindexamen gedaan voor de MULO en we wilden naar het popfestival in het Kralingse Bos in Rotterdam. Hoe we aan die informatie over dit festival kwamen, en een kaartje, weet ik niet meer. Waarschijnlijk uit de krant of een popblad. Dat mijn ouders dit goed vonden verbaast me vooral achteraf. Ik denk dat ze net als ik geen idee hadden. Ze hebben misschien gedacht dat het op een camping was en goed georganiseerd. Op vrijdagochtend vertrokken we richting Rotterdam. Arthur Kempenaar, Kees Lemstra en ik. In Den Helder hebben we nog een poging gedaan om een lift te krijgen. Een automobilist gebaarde dat hij ons niet kon meenemen. In de verte zagen we dat hij daarna betrokken was bij een aanrijding. Daarop zijn we naar het station gesjokt. Dr. John the Nightlripper Cnuntry Joe McDonald It’s a Beautiful Day Bas: "Tijdens de eerste dag zag ik een paar jongens in een boom klimmen met iets van een bandrecorder. Even later hingen er twee microfoons aan een tak. Dat bleek later voor de opnamen te zijn voor een driedubbel LP van het festival. Jaren later kocht ik deze LP op een rommelmarkt in Drenthe. Kant F staat helemaal vol met Pink Floyd." 4 -21 JSdllT Ui

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2020 | | pagina 6