i .Jfolr'ft SL ra Nummer 134, maart 2020 Historische Vereniging Texel 26 Eindsoiree 1961 bij Henk en Janny Craanen, foto coll. Willem Snoek. Van boven naar beneden en vlnr (globaal) zijn een aantal namen bekend. Adrie Plaatsman, Griet van der Star, Rein Kuiper, Peter Karsman, Wouter de Koning, Rikkenberg, Peter Feenstra, Niek Blom, Truus Langeveld?, Koos Verberg, Ab Visser, Marius Bakker, Bert Lakeman, Kees Koopman,..Broekman, Kikkert, Anton Laan, Ekki Craanen, ..Geus, ..van Wijland, Walter Brommersma, Piet Dros, ..Bruin?, Karin Kempenaar, Klaas Pranger, Tineke Rentenaar, Caty Gilliamse, Cees Mets, Dean Koningsveld, ...Poel, Piet Rump, Leendert Kuiper, Peter Kok, dansleraar Craanen, Nan Westerlaken, Willem Snoek, Jaap Krijnen, Netty Kikkert, Alie Kievit, Elly Post, Marijke Vlaming?, Janny Craanen, Alie de Ruiter, Netty Zuidewind. 1962 Eindsoiree bij Henk en Janny Craanen, foto coll. Atty en Dirk Westerlaken. Vlnr: Achterste rij: Jan Pelgrim, Paul Verhagen, Ina Hemelrijk, Henk Tjonk. 3e rij: Alie Ruiter, Harrie van Splunter, Betty de Jong?, Hans Koorn, Jan Bakker, Tineke Rentenaar, Tineke Bakker, Leen Huisman, van Eijk, André Buis, Mieke Bonne. 2e rij: Marjan Knol, Hans Slot, Atty Bakker, Dirk Westerlaken, Wouter de Koning. 1e rij: Henk Craanen, Jan Renout, Lia Vermeulen, Kees Koopman, Kees Jacob Bakker, Etty v.d. Velde, Wim Bakker, René Elias, Nicolien van Egmond, Jan Joustra, Peter Kok, Leendert Kuiper Zittend: Kees de Wijn, Annie Durieux, Rommy Bremer, Jan Veldman, Nettie Veenbaas, Nellie Koorn, Maarten Laan, Jannie Craanen. 7^* 7 -n

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2020 | | pagina 27