Bovenste rij
48
Angret Vonk
eerste luitenant
1
John Stevens
eerste luitenant Stormtroepen
Pantserwagens
2
Edith Keijser
adjudant Jagers
49
Bonnie Rietveld
Blauwe Huzaar
3
Perry Bakker
matroos Kriegsmarine
50
Anneke van der Star
officier Gele Rijders
4
Viktor Rietveld
wachtmeester Rode Huzaren
51
Monique Zegel
generaal majoor
5
Jan Jacob Zegel
Gele Rijder
52
André Roeper
kapitein Infanterie
6
André Eelman
officier Gele Rijder
53
Cor Moojen
luitenant kolonel arts
7
Annette Keijser
wachtmeester Blauwe
Huzaren
Tweede rij van onderen
8
Evelyn Keijser
kadet Koninklijke Militaire
54
Margret Prins
wachtmeester Blauwe
Academie
Huzaren
9
Dirk Rozeboom
ritmeester Cavalerie
55
Karin Beuving
ritmeester Blauwe Huzaren
10
Frank van Empel
luitenant-generaal KNIL
56
Karin Eelman
soldaat Infanterie
11
Robert van de Werken
kolonel Rode Huzaren
57
Edda Bakker
tweede luitenant Wielrijders
12
Erik Jan Geus
officier Grenadiers
58
Martijn de Veij
soldaat Motordienst
13
Marco Kortenhoeven
generaal-majoor
59
Marike de Veij
sergeant majoor Genie
14
Pieter Boon
soldaat (generaalspet)
60
Karin Kilte
kapitein Generale Staf
15
Hans van der Slikke
luitenant-kolonel Genie
61
Anka Coutinho
sergeant Luchtwachtdienst
62
Sijbrand Keijser
kapitein paardenarts
Tweede rij van boven
63
Riemke de Vries
grenadier
16
Jacob Roeper
adjudant Veldpost
64
Martine Eelman
soldaat Infanterie
17
Jan Edward Witte
Jager
65
Petra Moerbeek
kapitein vaartuigendienst
18
Jaap de Wilde
adjudant Plaatselijke Staf
66
Klaas Mantje
eerste luitenant Jagers
19
Marcel van Boven
sergeant majoor Infanterie
67
Yvonne Vittali
eerste luitenant Kustartillerie
20
Henk Prins
grenadier
68
Karin Zegel
soldaat geneeskundige dienst
21
Mark van Poelje
kapitein Pontonniers-
69
Annet van Beek
korporaal Luchtdoelartillerie
Torpedisten
70
Monica Smidt
sergeant Geneeskundige
22
Sidney de Haan
soldaat
dienst
23
Ruud de Vries
kapitein Vaartuigendienst
71
Marja Wijnhoff
soldaat Motordienst
24
Diana Terpstra
eerste luitenant paardenarts
72
Thera Vonk
soldaat Infanterie
25
Ingmar Moerbeek
sergeant-majoor Genie
26
Arjen Kilte
tweede luitenant Motordienst
Voorste rij
27
Joost van Aalderen
onbekend uniform
73
Jeroen Blanken
kapitein Genie
28
Ferdinand Keijser
eerste luitenant Grenadiers
74
Ron Kamminga
eerste luitenant Infanterie
29
Saskia de Veij
luitenant kolonel Infanterie
75
Gertjan Westerlaken
Rode Huzaar
30
Freek Dijt
kapitein Luchtwachtdienst
76
Freek Krijnen
tweede luitenant artillerie
31
Inge Keijser
adjudant Administratie
77
Bart Jan van Zon
korporaal trompetter Blauwe
32
Christa Kamminga
commandant 822e Georgische
Huzaren
Infanterie bataljon
78
Adrie Kikkert
eerste luitenant Jagers
Middelste rij
79
Martien Roeper
kapitein Luchtwachtdienst
33
Stephan de Haan
matroos Kriegsmarine
80
Marijke Brücher
sergeant Kustartillerie
34
Kassen Zegel
kanonnier Gele Rijders
81
Corinne Krijnen
infanterist
35
Robbert Jeroen Schol
Jager
82
Gertie Praamstra
ritmeester Rode Huzaren
36
Leon de Wit
sergeant Genie
83
Harriët Bakker
generaal majoor Generale Staf
37
René Kossen
luitenant kolonel Intendance
84
Gerrit Gerrits
eerste luitenant arts
38
Peter Schol
tweede luitenant Motordienst
85
Elisabeth Siersma
kapitein Generale Staf
39
Richard Jan Vonk
officier Jagers
86
Jante Heethuis
kapitein Jagers
40
Robbert Jeroen Schol
luitenant kolonel Jagers
87
Jaco van Trigt
eerste luitenant artillerie
41
Pien Roeper
soldaat Infanterie
88
Hanneke van der Vis
majoor Blauwe Huzaren
42
Anita Eelman
luitenant generaal
89
Amelia Wiedijk
soldaat Genie
43
Obbe Jan Bakker
eerste luitenant arts
90
Giel Wiedijk
korporaal Vestingartillerie
44
Piet Smits
luitenant kolonel Motordienst
91
Jan Aris Eelman
luitenant kolonel
45
Guus Veenstra
wachtmeester Gele Rijders
Veldartillerie
46
Albert Winter
kolonel Genie
47
Marion Vittali
kapitein Infanterie
Archieffoto beschikbaar gesteld door Jook Nauta
Foto Gerrit Gerrits
Nummer 125, november 2017
Historische Vereniging Texel
19