I vjar" ikZ& "IWC Pjh—Jr ^AUJLi I - f/A V^1 0 M"" Bibliotheeknieuws (vervolg) Flip Breman had het originele menukaartje van die avond nog. Op defoto op pag. 5 is te zien dat de 'roastbeef' al op tafel ligt Ontvangen van: Texelfonds: Het Texelfonds verbindt, verhalenmiddag 2016; Mevrouw A. Eelman-Gieles: Tussen dijk en duinenrij II van Klaas Bonne, Effies Tessels Grinneke, J.C. van der Pijl, 100 jaar Frans Zegel Kz., Tien versjes over dieren, N. Sampiemon-v. Vliet, We zijn allemaal pluisjes, V. Roeper, A. Keijser en L. Preng; De heer Th. Bakker: fam. foto's en ansichtkaarten; De heer D. Kuiter: div. TESO; Uit nalatenschap Huibertje Bakker-v.d. Knaap: div. foto's en verhaal van dominee Buskes over Gerrit Bakelaar; Mevrouw I. Boerhorst-Veenstra: div. foto's en bescheiden; De heer G. Westerlaken: familiegeschiedenis Gerrit en Marijtje Westerlaken-Maat en fotoboek 600 jaar stad, festivi teiten in en van de Waal; Dialectgroep HVT: dvd Echt op sien Tessels "tusse duun en wad" De Koog 2016; De heer A. Brans: div. foto's en bescheiden: De heer J. Heemskerk: Golf op Texel, door Jan Heemskerk en René Pop; Uit de nalatenschap van de dames Keijser: div. artikelen; Mevrouw G. Dros: Han en Hans van Huub Fenijn: Mevrouw E. Luyckx- Bakker: Burgerschap en Burgerzin; Mevrouw P. van Schoonhoven: div. archiefstukken van fam. Breen, Brakenstein; Mevrouw E. Veenema-Witte: foto's gestrande schepen. Iedereen nogmaals hartelijk dank! Heeft u nog spullen betreffende Texel, dan kunt u contact op nemen met M. Bakker-Zijm, tel. 0222 312113. U bent van harte welkom in de bibliotheek op maandagmiddag van half drie tot half zes, in Tusse de Banke. Cees Maas herinnerde zich dat hij tijden van te voren al aan het oefenen was om met mes en vork te kunnen eten, want dat moest je op die avond. Dat waren we thuis niet gewend. Ook een net pak moesten ze aan. Tijdens de avond werd er een spelletje gespeeld. Een meisje zette met krijt een krabbel op het bord en hij werd uitgekozen om er iets van te maken. Cees wist niet meer wat. Maar Flip Breman wel, een kippenkop werd het. Cees Maas in zijn nette pak aan het diner 6 Historische Vereniging Texel Nummer 122, maart 2017

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2017 | | pagina 8