fan Trap op de lammerenmarkt in 1935. foto's fan Nauta Zeg Lou, wat is dat ook een rare streek van die v.d. Kooij om er nu nog werk van te maken dat het huis van Jeanne Donker te duur betaald is. Moet jij het nu overtaxeeren? Vandaag 2 jaar geleden en daarvoor maakte ik me weer reisvaardig voor de eerste lammerenmarkt. Thans zullen die markten door vroegere collega's worden bezocht. A.s. maandag 18 mei door collega Langeler, een heel klein onderdeurtje van een kereltje. Volgende week ver moedelijk door collega Fokker. Met eenige weemoed moet ik er aan denken wat ik zoolang gedaan heb en nu niet meer nodig ben. Maar ja, dat gaat zo in het leven. Nu beste kinderen, ik eindig met jou Lou "de vijf" toe te steken en jij, lieve Ali en onze Lody, in gedachten en van ons beiden een reeks zoenen uit te delen. Verder wen- schen we jelui een goede gezondheid en voorspoed toe en onze hartelijke groeten. Nogmaals bedankt voor alles hoor! Jelui liefr. ouders J. Trap - A.H. Trap-Walraven Alkmaar 9 April '45 Lieve Lida, Lou en Lody, Van harte hopen wij dat jullie goed en ongedeerd bent en geen nadeelige gevolgen van de strubbelingen op Texel hebt ondervonden. Wij zitten steeds in spanning over jul lie en vlassen zoo op een berichtje. Het wordt nu zoo'n kritische toestand, dat je niet weet wat je boven 't hoofd hangt. Wij wisten niet wat wij hoorden, toen wij zaterdag die berichten over Texel vernamen. Wat zal er veel ge beurd wezen en wat zullen jullie een angst uitgestaan hebben. Historische Vereniging Texel Hier is het nog rustig. Er waren wel soldaten aangeko men, maar ik geloof dat zij doortrekken. Wat een zegen als het einde van die oorlog er toch is. Mocht ons iets overkomen beiden, dan moet jij al m'n privédingen, zo als gouden polshorloge, kettinkje, diamanten ring enz. hebben. Moe heeft al geschreven hoe we toevallig men- schen hier kregen die een brief meenemen kunnen. Wat zullen we blij zijn met een bericht van jullie. Meneer Luberti is bij het bombardement van Den Haag ook ge dood. Nieuws is hier anders niet. Houd jullie goed en laten we hopen spoedig tot ziens. Veel liefs van ons beiden en dikke zoen van jullie Dora.3 Tim ■Ml Is-J m* Rechts met zonneschermen 'het geboortehuis van Ali Igesz-Trap 3 Zus van Ali Nummer 121, december 2016

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2016 | | pagina 20