af m Reactie op nummer 119, juni 2016 h Sa Van Corrie Maas ontvingen we onderstaande brief - met vrijwel alle namen en het bijbehorende verhaal: Beste mensen van het blad van de historische vereniging van juni 2016 Een mooie trouwfoto van ons met de leden van het ac cordeonorkest De Dageraad. Ter gelegenheid van ons trouwen. Het is moeilijk te zien wie er allemaal op staan. De te spelen bladmuziek ligt op de grond en daarom kij ken ze allemaal naar beneden. Gitaar dames weet ik alleen nr. 1, dat is Ems Bakelaar. Het kan zijn dat andere mensen zich toch nog herkennen en misschien kunnen die zich dan alsnog bekend maken. Dit was een afvaardiging van het accordeonorkest De Dageraad, onder leiding van Peter Kok. Ik denk dat ze hier de mars De Dageraad speelden die door Peter Kok werd geschreven. Er staat overigens nog een grote fout in het begeleidend stukje. Theo Witte trouwde met Corrie Maas en niet met Jopie Maas. L*|. i^ll J2 Met Loes Geus, Iet de Ruyter, Rita Penha en ikzelf heb ben we overlegd wie dat nu toch allemaal waren. We kwamen tot de volgende conclusie: Nr. 8 Corrie Eelman Nr. 7 Martha van Dijk Nr. 6 Iet Goenga Nr. 5 Anneke Kikkert Nr. 13 Dedy Vogel Nr. 14 Rita Wilner Nr. 16 Kan Ineke Plaatsman zijn? Nr. 15 Loes Boeijen Nr. 17 Inge Fetter Nr. 18 Peter Kok met daar achter Frans Pieterse Wij trouwden al om 9 uur want er was nog een ander bruidspaar wat trouwde die dag en dat stel had het ge meentehuis en de kerk al eerder besproken dan wij, dus moesten wij een uur eerder of later, dat werd dus eerder - en een lange dag. Hopende u hiermee van dienst te zijn geweest. Groetend, Corrie Witte - Maas 4 Historische Vereniging Texel Nummer 120, september 2016

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2016 | | pagina 6