De eerste keer dat ik op de motor en in korte broek naar Tnverloch ging, een badplaats aan de kust op ongeveer 75 km van Moe, kwam ik roodverbrand weer terug! In januari 1955 ontmoette ik mijn grote liefde op een zondagavondbal in de grote hal van de Kieran's School. Ik bracht haar thuis na het dansen en niet veel later ont moette ik de ouders van Phyllis. Die verboden me met een om Phyllis mee te nemen achter op mijn motorfiets. Maar daar wist ik wel een antwoord op. Niet lang daarna, met Pasen 1955, kocht ik mijn eerste auto, een Standard 8 uit 1938. De remmen waren nog mechanisch en het duurde wel enige tijd voordat de wagen tot stil stand was gekomen. Misschien waren we toch beter af geweest met de motor, maar in de auto zaten we in ieder geval schoon en droog. Ik verliet Geoff Orton in 1957 toen hij begon met de fa bricage van televisieantennes. Ik ging toen werken bij Olivier J. Nielsen in Morwell, een electrical contractor. Ik ging elke dag naar Morwell over de Princes Highway. In die dagen reed je nog door de Haunted Hills! Een prachtige slingerweg. We gingen in die jaren vaak naar de bios in Yallourn; dat was een luxe theater met stalles en ringvorming balkon. En, zoals mijn verloofde Phyl later vertelde, we misten altijd de bus! We gingen soms ook op de motorfiets. Phyl zat dan op een kleine dames- zadeltje achter mij. Maar we gingen ook uit in Newbo- Historische Vereniging Texel Nummer 102 maart 2012 De hele familie in 1 955. Onze trouwdag, 07-04-1958. 22

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2012 | | pagina 24