Bibliotheeknieuws Ontvangen van: Mevrouw A. Hoekstra-Weistra te Drachten: foto vader en moeder Gesticht van Weldadigheid met bewoners; De heer Th. Bakker: enkele ansichten; De heer S. v.d. Slikke: school- en andere foto's; Mevrouw Mariëlle Emmelot-Vonk: proefschrift Testosterone and frailty in elderly men. 2009; Mevrouw R. Hilverda-Witte: foto en div. bescheiden; C.H. Museum Sorgdrager Ameland: Een kunstenaar zag Texel met werk van Frans Boers; Mevrouw Bakker-Dros: oude nrs. blad Hist. Vereniging en wrakkenkaart; De heer Th. Zijm: 3 cd's met 1400 foto's van de Jozefschool; Uit de nalatenschap van Arie Bakker: div. tijdschriften en artikelen; Texelfonds: dvd Texel in beweging; De heer E. Visser te Delft: De voorouders en afstammelingen van Jannetje Smit op Texel en parenteel van Maarten Smit. Familie Barhorst: bestektekeningen van 30 Gem. Polders over zee dijken op Texel; Mevrouw G. de Grave-Commandeur: 50 jaar Hoornder Reisvereniging 1983; Mevrouw Benoist via H. v.d. Klift en W. Eelman: vele foto's van Texel, gemaakt door Hans Benoist; Familie v. Heerwaarden Langebosch: div. bidprentjes; Mevrouw M.A. Hooijschuur-Wetsteen: enkele fotoreproducties; De heer Sj. Schraag: De Kalender van Texel op basis van luminescentie en historische gegevens. Excursiegids 2003 van Albert P. Oost e.a. Gelijk en anders, drie eeuwen ontwik keling van het landschap op de Waddeneilanden. Doctoraalscriptie Hist. Geografie van Hans van Liefland, 2000; De heer P Bakker Pzn.: div. bidprentjes; Mevrouw E.M. Beers te Amsterdam: oude nrs. blad Hist. Vereniging, foto's, bidprentjes, donateurskaarten, koopakte A. Pieper en div. bescheiden; De heer S. Dros: een Canon scanner, klaar voor gebruik door onze vereniging. Iedereen nogmaals hartelijk dank! Heeft u nog spullen voor de vereniging, dan kunt u contact opnemen met: M. Bakker - Zijm, tel. 0222 312113, of A. van Heerwaarden, tel 0222 313036. De bibliotheek in Tusse de Banke is in de zomer gesloten. Vanaf maandag 13 september bent u weer iedere maandag welkom van 15.00 tot 17.00 uur. 1 748 - St. Robert geog ord du Roi 1Carte de Comté de Hollande: ou se trouve l'lsle de Texel Kaart 88 uit atlas atlas portatif, universeI et militaire. Historische Vereniging Texel Nummer juni 2010 Texel Stroom.ié»-. WïERIN GEN

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2010 | | pagina 8