de heer J. Leen te Den Helder: kopieën o.a. van het onderhoud van de NH kerk te Den Hoorn en verslag van de havenmeester van De Mok 18e eeuw; mevrouw C. Lemstra - Bakker: Texelse Geslachten II van Dr. M.D. Dijt en Mr. J.S.M. Dijt, Het Tessels van Dr. S. Keijser, laatste schrift van Cornelia Bakker 1884, en diverse foto's en brieven; de heer L v.d. Gracht: enige bidprentjes; de heer J. Langeveld: 3 foto's van gemaal Waalenburg in aanbouw 1931; uit de nalatenschap van mevrouw M. Commandeur - Verberne: collectie Texelse ansichten; de heer A.M.D. Kuiter te Polen: ingebonden jaarverslagen TESO, foto's cq repro's TESO-boten, rapport vervoerscapaciteit Texel - Den Helder 1995-2015, en A Short Haul Ferry to Texel, by W.A. Swaan en T. Hoogerheide; de heer R Kooiman: albumpje met oude ansichten; de heer C. Kievits te Amstelveen: Veldnamen van Texel van Sj. Schraag, 4 delen de Convexe Kustboog van Henk Schoorl, Van het Clijf tot Den Hoorn van Cornelis de Jager en Willem J. Kikkert, en Texelse Geslachten II van Dr. M.D. Dijt en Mr. J.S.M. Dijt; de heer E v. Ingen Schenau: obligatie van Koninklijk Texels Fanfare Corps 1962 a f 5,-; Cultuurhistorisch Museum Texel: Stolpen die hun voorhuis verloren en Een bijzonder bedbankje met een verhaal, door Wilma Eelman; mevrouw C. Stoelinga - van Heerwaarden te Chicago: Texels kwartetspel, uitgave Texelse Boys. Iedereen nogmaals hartelijk dank! Heeft u nog spullen voor de vereniging, dan kunt u contact opnemen met: M. Bakker - Zijm, tel. 0222 312113, of A. v. Heerwaarden, tel. 0222 313036. De bibliotheek in Tusse de Banke is gesloten in de maanden juni, juli en augustus. Vanaf september ontvangen wij u weer graag in "Tusse de Banke".. waal bij aanhomsr. Gezicht op Hoog, Birwenburg Prentbriefkaart uit de in 2008 met behulp van het Texelfonds en de Raboton door de Historische Vereniging Texel verworven collectie. Collectie Historische Vereniging Texel 4 Historische Vereniging Texel Nummer 91, juni 2009

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2009 | | pagina 6