INHOUD NIEUWE LEDEN BIBLIOTHEEKNIEUWS Ontvangen van: (vervolg van het bestuur) Colofon1 Van de redactie1 Van het bestuur1 Inhoudsopgave2 Nieuwe leden2 Bibliotheeknieuws2 Hoge bomen vangen veel wind M. 't Hart3 Rabarbers van Texel J. Vlaming4 De grote landbouw tentoonstelling 1908 W. Helman8 Fotorubriek S. Dros23 Tessels Prate G.E. Dros27 Dhr. P. Visch, Oosterend Mw. Roodenburg-Mann, Alkmaar Dhr. Eshuys, Den Burg Mw. I. Dekker, Utrecht wordt. Onze voorzitter draagt zorg voor de dagelijkse gang van zaken, waaronder de zorg voor genoemde luchtontvochter, nu Mary Bakker, wegens vakantie, afwezig is. In de zomermaanden vergadert het bestuur niet, er is daarom weinig nieuws te melden. We wensen u, zoals altijd, veel leesplezier toe met deze aflevering van ons verenigingsblad en groeten u hartelijk. Dhr. W. Braam: Genealogie Claas Cz van der Wielen en Grietje Cornelis, samengesteld door J.J.J. Witte; Dhr. Th. Timmer: Herziene editie 2006 van De wilde planten van Texel, door Johan Reydon en Adriaan Dijksen; Dhr. Gerard Witte: div. bescheiden; Dhr. C. Maas: oude schoolfoto; Dhr. G. Jansen: Amelander Omes, sinterklaasviering op de Waddeneilanden, door Drs. G.R.Kruisink (kopie) en Uit het Vaderlandsch Woordenboek door Jacobus Kok, anno 1792 (kopie); Uit de nalatenschap van T.M. Graaf: enige ansichten, div. rouwbrieven en vele tientallen bidprentjes. Iedereen nogmaals hartelijk dank! Heeft u nog spullen voor ons, dan kunt u contact opnemen met M. Bakker-Zijm, tel. 312113, of A. v. Heerwaarden, tel. 313036. De bibliotheek is maandagsmiddags geopend van 15.00 uur tot 17.30 uur. U bent van harte welkom. 2

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2006 | | pagina 4