INHOUD VAN HET BESTUUR NIEUWE LEDEN BIBLIOTHEEKNIEUWS 2 Colofon 1 Van het bestuur 1 Inhoudsopgave 2 Nieuwe leden 2 Van het bestuur 2 Bibliotheeknieuws 2 Drankvergunningen van 1882 tot 1910 3 N. Huijsman Tessels Prate 24 G.E. Dros Dit keer heeft het bestuur geen nieuws te vermelden. Wij hebben namelijk in de zomermaanden niet vergaderd. We wensen u veel gezellige uurtjes toe met dit met zorg samenge stelde bijzondere 'horecanummer'. J.R. Alkema, Londen/Canada M.M. Bakker, Oudeschild J. Bakker, Den Burg H.P. Bakker, Den Hoorn Mw. N. Beeksma-Zijm, Sneek D. Biesboer, Den Burg A. van Dijk, Amsterdam H. Dijt, Wieringerwaard Mw. A. v.d. Kerkhof-Kikkert, Den Burg PJ. Kuiper, Amsterdam Mw. T. van Poelje-Lakerveld, Den Burg Mw. J.M. Rijk-van Heerwaar den, Den Burg A. Schol, Middenmeer Mw. C.C. v.d. Slikke-Koorn, Den Burg Mw. R. Speelman, Oostwolde J. Vlaming, Den Burg Ontvangen van: Mevr. A. Veeger-de Graaf: diverse bidprentjes; Mevr. N. Slaman-Witte: diverse knipsels; Dhr. G. v.d. Kooi: Beleidsplannen Texelse Musea en diverse knipsels; Mevr. A. Ran-Keijzer: Reglementen Algemeen Weeshuis 1855, 1896, 1897, 1910, 1913 en enige foto's waaronder kopie van afscheid dhr. Jonker als gemeentesecretaris; Maritiem- en Juttersmuseum: Het fort 'De Schans' op Texel. Aangeschaft: Familiezaken van Nico Dros. Iedereen nogmaals hartelijk dank! Heeft u nog spullen voor de bibliotheek? Dan graag even een telefoontje naar M. Bakker-Zijm, tel. 12113 of J.C. v.d. Pijl, tel. 15515. Voor leden van de vereniging is er elke 3e dinsdag van de maand bibliotheekavond in d'Ouwe Ulo, aanvang 20.00 uur. U kunt dan al onze boeken, kranten, tijdschriften, bidprentjes, doop-, trouw en begraafboeken, etc. inzien. Graag tot ziens!

Uitgave Historische Vereniging Texel | 1994 | | pagina 4