Hier zullen ook wel niet veel hoog geplaatste personen hebben geze ten, maar gewone monniken, waarschijnlijkgrotendeels van lokale alkomst. Het zou alleen al daarom best eens meegevallen kunnen zijn met los bandig gedrag en extreme zuipe- rij- Marijke Palm. Nieuwe leden. Vorig jaar November schreven we ons 500ste lid in. Vlak voor het ter perse gaan van dit blad bereikte ons het verheugende bericht dat het 600ste lid zich heeft aangemeld BERICHT In Den Hoorn is tijdens de kerstvakantie een serie schilderijen te zien over "Ouwe Sunderklaas" van de plaatselijke schilder De speciale "OUWE SUNDERKLAAS" expositie is te zien van 12 dec. tot 6 jan., in de open atelier/expositieruimte 't Schildertje" "De Vermaning", Diek 11 a, Den Hoorn. Tel.: 02220 -19721 of 19688 Dagelijks geopend, "tenzij ik er niet ben" 4 n.b. In het boek van de heer J.v.d. Pijl worden ook sterke aanwijzingen ge geven dat het klooster bij Cïerritsland heeft gestaan. M.P. B.J.M. Verschoof Utrecht C. Vinke Den Burg C.J. Kuip De Koog J. Dalmeijer Amsterdam J.A.G. Verberne Groningen G. Witte Den Burg G.J. Boon Deventer G.T. Witte Den Burg L.H. Koning Eindhoven M.F. Witte-Smit Den Hoorn Mevr. Dros-de Vos Schiedam L. Visser Den Burg Fam. Bakker-Keyser De Koog J. Kreeft Oudeschild T. Hoogerheide-Lips Den Hoorn M.W. Duinker- v. Wijk Den Burg C. Daalder Oosterend J. v.d. Vis Oosterend D. Gravesteijn Koog a/d Zaan G. Visser Terschelling D.J. Keijser Den Burg A. Wilner-Koorn Den Hoorn H. Roeper De Koog G. Agter-Vendel De Koog J. Lap Den Hoorn F.G.G. Keijser Den Burg A. Eelman Den Haag D.M. Maas De Koog 1. Bakker-Boon Den Hoorn C. Muiock Houwer-Ten Haaf De Koog R. Witvliet-Roeper Den Hoorn BERICHT 5Mevr. "Erna v. Sambeekjieemt de.felicitaties en de bloemen, als 600ste lid pan de dl'U.'T., in ontvangst. Henk Noorlander. twaalven maskers af

Uitgave Historische Vereniging Texel | 1992 | | pagina 6