Wij ontvingen van en reacties 24 mei I 27 theatergezelschappen werd hij toegelaten tot de Toneel academie in Maastricht. Niek Pancras was 29 jaar, toen hij slaagde. Op 16 mei zal in de H. Hartkerk en het R.K. Kerkhof in Heerhugowaard-Noord de H. Uitvaartmis en de begrafe nis plaatsvinden van Adrianus Bos, bijna 83 jaar en weduwnaar van Anna Smit. Adres: Smeugelweg 7. In Toendertoid 52 hebben we gevraagd naar namen bij twee foto’s. Op de eerste bij het afscheid van kleuterjuf Jo Kuijs hebben we geen reactie gehad. Wel vijf reacties op de foto van de rakkers, te weten van Cor Bruin, Nico van Ophem, Eef Roozendaal, Piet Roozendaal en Wil Smit. De juiste namen zijn: Vlnr boven: Piet Nolten, Nico van Ophem, Gerard Dekker, Eef Roozendaal, Peter Danenberg, Paul Groen, Joop Klaver. Voor: Niek Tesselaar, Joop van Duin, Martien Pater, Jan Bekker, Cor Bruin. Alle gevers hartelijk dank. Heeft u materiaal voor ons? Neem dan contact op met Piet Kleverlaan, tel. 0226-421600 of p.kleverlaan@planet.nl. In de vorige nummers miste u door gebrek aan ruimte deze rubriek. Bij de artikelen in ons blad worden foto’s gebruikt. Deze hebben we in ons archief, maar ook ontvangen we foto’s. De namen worden dan genoemd bij de bronvermelding. Zijn we iemand vergeten, dan onze excuses. Voor ons archief in het Waarlands Dorpshuis: - fam. Danenberg: notulen zwembadbestuur. - Jass: notulen Jeugdraad. - Nico Post: diverse mappen met o.a. krantenknipsels, notulen zwembad en Jeugdraad. - Piet Stoop: spelerskaarten van Con Zelo 1937-1940. Con Zelo speelde toen bij de DHVB (Diocesaan Haarlemse Voetbalbond). Vlnr.Joop Jonker, Bertus Ruiter, Piet Kuijs, Bertus Groot. Gevraagd: een huishoudster Op 26 mei vierden M. A. Smit en V Smit-Bos met hun kinderen Cor, Elly en Ina, Joke en José, Yvonne, Petra en Fanny hun koperen huwelijksfeest. Jonkerstraat 26. 28 mei Gisteren zijn in het Waarlands natuurbad de eerste zwemwedstrijden gehouden. Peter Bakker was bij de heren zowel op de school- als op de rugslag de eerste. Zijn tijden waren: 1.23.1 en 1.37.1. 8 juni Wij vragen voor spoedige indiensttreding een boekhouder(ster) Bekend met de doorschrijfadministratie. F. Stoop N.V. Bloembollenhandel en -export Waarlandsweg 3, Waarland. Tel. 02262-219. bij heer alleen in het cen trum dorp. JAC. STOOP, Kerkstraat 70, Waarland Tel. (02262)-4 45. 7 juni Te koop: 15000 grage Deense koolplanten J. Stoop, Westkade 18 Waarland Tel. 02262-524 A k*. jft

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2018 | | pagina 27