Uit het verleden maar niet vergeten Heeft u een aanvulling, opmerking of een geschikte foto voor deze rubriek, laat ons dat dan weten. Jan Houtenbos en Piet Kleverlaan. 32 Dit jaar werd op 2 juli voor de 42e keer de Superster van Waarland georganiseerd. De spelen zijn in de loop van de jaren aangepast. Ook de naam van Jeugdraad Waarland is in augustus 2000 veranderd in JASS of Jeugd Aktiviteiten Sport en Spel. De winnaar van dit jaar is Vince van Duin. Vanaf Toendertoid 41 verschijnt in elke nummer de rubriek Uit het verleden maar niet vergeten. Deze keer is gekozen voor een foto van Waarlands superster uit 1980. In de W4 van 16 augustus van dat jaar staat: Onder een heerlijk warme, stralende zon, organiseerde de Stichting Jeugdraad Waarland, in samenwerking met de Waarlandse verenigingen en vele medewerkers, voor de vijfde achtereenvolgende keer haar jaarlijkse jeugd-supersterwedstrijd. De kinderen, ruim 200, genoten ervan, eveneens de ouders van de kinderen. Nadat de secretaris de prijzen had uitgereikt, ging ieder weer vrolijk huiswaarts en vast van plan om volgend jaar weer mee te doen. Alle zeventien groepen, verdeeld in jongens en meisjes en naar leeftijd, moesten tien onderdelen doen. Zoals: doelschieten, badminton, frisbee gooien, slalom fietsen, test je kennis, vissen, sjoelen, ringsteken, balwerpen en hardlopen. Er werd gewerkt met plaatspunten en wie de minste had, werd eerste in de groep. Van alle groepen had Karin Ursem de minste punten en zij werd Superster 1980. Ook was er een speciale visprijs, beschikbaar gesteld door Aris Groen, en deze werd gewonnen door Dorien Zutt. Vlnr boven: Rianne Groen, Sandra Dekker, Esther Boekel, Jolanda Noordstrand, Marjo Zutt, Marjolein Groen. Voor: Simone Dekker, Heidi Groot, IngridMasteling, Mariëlle Zutt, Jacoba van Strien.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2017 | | pagina 32