Roze Dinsdag in de Pub Kermis 2015. 35 Op de foto uit 2010 staat de vriendengroep van Chris van der Fluit. Ze moesten toen nog op het laatste moment roze kleren en allerlei accessoires kopen. Ze verkleedden zich bij hem thuis en gingen vervolgens met z’n allen naar de Pub. Ongeveer 15 jaar geleden werd voor het eerst Roze Dinsdag in de Pub gehouden. De bedoeling was dat zoveel mogelijk kermisgangers in roze kledij zouden komen. Het idee sloeg aan. Verschillende vrienden- en vriendinnengroepen gaven hier gehoor aan. Een aantal jaren later, na betrapt te zijn door de politie, werd dat zwemmen voor ons iets te spannend. Toen durfden we niet meer. Gelukkig hebben we er geen strafblad aan overgehouden. Tegenwoordig is onze vriendinnengroep wel iets rustiger geworden. Tijdens kermis houden we het bij een biertje, een wijntje, een sigaretje en misschien wagen we nog een dansje op de bar. Ook wij worden ouder. Achter vlnr: Judith Bos, Christa Bruin, Leonie Bruin, Paulien Zutt. Voor: Linda Bruin, Annemiek Bruin. Night swimming Wie ermee begonnen is, weet ik niet, maar op een gegeven moment deden de nachtelijke uitstapjes naar het zwembad hun intrede. Toen ik een keer thuiskwam na night swimming, maar wel met kleren aan, vroeg mijn moeder de volgende ochtend hoe het kwam dat mijn kleding zo nat was. Ik vertelde dat er een waterballet had plaatsgevonden in de Pub, maar ik denk dat mijn moeder ook wel beter wist. Vlnr boven: Chris van der Fluit, Jeroen Wijnker, Sander Houtenbos, Johnny Doodeman, Sven van der Fluit. Voor: Kees Vrijsen, Clayton Sofia. w/V w

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2016 | | pagina 35