PUB ’76 Y VELUWEWEG 14 CAFÉ NOL I Waarlandse kermis in Bar Bastiaan van der Gulik, Karina Bruin, Sander Groen. Peter Kamper, Erik Oudeman, Rina van der Gulik-Jongkind. John Bruin en Johan Schuijt. 23 De tweede eigenaar van de Pub was Emiel Danenberg. Hij heeft ongeveer zeven jaar achter de bar gestaan. Daarna verhuurde hij zijn café voor korte tijd aan Nico Zwagerman en van 1993 tot 1998 aan Giel en Mirjam Mol. Enkele jaren later kwam het pand in bezit van Piet Stoop, die het op zijn beurt verkocht aan Nick Nolten. Die haalde de drie letters en twee cijfers van de gevel en verving die door het opschrift: café Nol. Toen de activiteiten rondom De Posthoorn afnamen, organiseerden de uitbaters van de Pub diverse spelen; zoals kratstapelen en volleybal voor tieners en twintigers. Ook werd gedacht aan de schoolgaande jeugd. In samenwerking met het kermiscomité waren er voor hen o.a. skelterraces. Wij wensen u een prettige kermis. Bar Pub’76 Advertentie 27 augustus 1977. n 1976 begonnen Jan en Rina van der Gulik een nieuw café aan de Veluweweg 14. De bestaande woning van Cees Pancras verbouwden ze tot een soort bruine kroeg. Het werd een succes. Voordat de jongelui echt gingen stappen bezochten ze de Pub om daarna met een taxi naar ’t Roer in Kalverdijk of naar Schagen te gaan. Ook met Waarlander kermis kon de eigenaar heel tevreden zijn, want velen wisten de weg naar de Pub te vinden. l' 'i Geopend zaterdagmiddag 4 uur, zondagmiddag half 4, maandag en dinsdag om half 11 ’s morgens. Veluweweg 14 Waarland.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2016 | | pagina 23