In memoriam Hico Wever 10 aug. de groep van Thea Roozendaal en Riet Groen, van 10 tot 15 aug. de groep van Riet Smit en Tiny Bruin en van 15 tot 20 aug. de groep van Sjaan Pancras en Corrie Schuijt. De oudste groep van Gitty Groen gaat van 12 tot 19 aug. naar Egmond aan de Hoef. Door iedere groep zal op het einde van de week een kampvuur voor de ouders worden ontstoken. 16 juli Op 69-jarige leeftijd is overleden mijn geliefde vrouw, onze moeder, behuwd moeder, oma en zuster Cornelia Bleeker. Namens de familie: Dirk Bakker, Andr. Dekkerweg 13. 21 september Notaris P de Boer te Schagen zal op woensdag 9 okt. 1963 vóórm. 10 uur ten verzoeke en op het bedrijf van de Fa. Kossen Dekker a.d. Ringvaart- weg F 5 te Waarland (Speketer) om contact geld publiek verkopen. 15 oktober De heer E. Blok is tijdens de jaarver gadering van de afdeling handbal van Con Zelo gekozen tot voorzitter. De verkiezing hiervan was het voornaamste punt van de vergadering. Wegens het vertrek van mevr. T. Grooteman-Rood was het aantal bestuursleden teruggelopen tot drie. Verder werden gekozen: F. Masteling, J. Volkers en C. Wijnker. 24 oktober Begin deze week is door de firma Loos uit Stompetoren een begin gemaakt met het plaatsen van een tweede duiker aan het kanaal van Alkmaar naar Kolhorn, ter hoogte van het huis van de heer Kok aan de Westkade. Deze dient ter vervanging van de duiker ter hoogte van de woning van de heer Volkers. Deze laatste was onbruikbaar geworden door het dempen van de ringsloot. 18 november Vorige week zijn de volgende telefoon aansluitingen tot stand gekomen: 341 Th. Bekker, Kerkstraat 14 en 296 J. van Schagen, Kerkstraat 38. 19 november Veel besproken lagere school Het hoofd en de leerkrachten van de St. Janschool zonden een brief naar de krant. Hieronder stond o.a. het volgende: Het meer dan 100 jaar oude schoolgebouw voldoet niet meer aan de eisen van de tijd. Dagelijks hebben we te maken met de werkelijkheid en deze is wellicht nog erger dan een buitenstaander zal kunnen begrijpen. En dat wij reikhalzend uitzien naar de goedkeuring van een nieuwe school is duidelijk. Dat de gemeente in afwachting van de almaar uitblijvende vergunning de allernoodzakelijkste voorzieningen treft, is te prijzen. I. de gehele rundstapel, best. uit 30 melk koeien, 9 pinken en 11 kalveren. II. de bedrijfsinventaris. III. een stuit mest. 19 oktober Te koop: Twee zware Belgische paarden, 5 en 8 jaar oud; mak en eerlijk. Trekken beiden voor twee. Joh. Blaauw, Ringvaartvaart C 98, Waarland. Tel. 02245-286. 29 augustus Elektriciën (22) op slag gedood Omstreeks 12 uur gistermiddag is de 22-jarige PEN-elekriciën Nico Wever uit de Slootgaard bij het sluiten van een deur van het hoog- spanningslokaal in het koelhuis van de firma C. Broersen aan de Dorpsstraat in Tuitjenhorn onder stroom komen staan en geëlectrocuteerd. De in allerijl gewaarschuwde dokter kon slechts constateren dat hij op slag dood moet zijn geweest. Nico Wever 4 WAARLAND Het noodlottig on geval dat Nico Wever tijdens zijn werkzaamheden overkwam heeft in Waarland diepe verslagenheid ge bracht. Vooral de jeugd, bij wie hij zeer gezien was is geschokt door zijn tragisch verscheiden. Nico Wever is gedurende tien jaar actief lid geweest van de voetbalclub Con Zelo, waarvoor hij de laatste zes jaar in het eerste elftal uitkwam. Hij was een zeer deskundig voetbal ler en door zijn snelheid was hij een stuwende kracht in Con Zelo’s gele deren. Maar bovenal was hij uiterst sportief, waardoor hij zeer gezien was. niet alleen bij zijn clubgenoten maar ook bij degenen, die tegen hem speelden. Ook de jeugdbeweging nam een zeer grote plaats bij hem in. Als leider bij het Jongensgilde was hij juist vorige week vrijdag teruggekomen van een kamp in Aagtdorp. Het tragisch verscheiden is zowel voor de voetbalclub Con Zelo als voor de Waarlander jeugdbeweging een zeer groot verlies.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2013 | | pagina 4