17 januari 1962. Waarland, 21 april 1962. 6 262 1403 110 75 10 15 38 9 Daar hebben we een jaar gewoond, toen verhuisden we naar ons nieuwe huis met het opschrift ‘Nimmer verwacht’ (nu: Hoebelaan 1). 7 april Onze agent te Waarland voor het Noordhollands Dagblad de heer Th. Beemsterboer, Waarlandsweg 27, is telefonisch te bereiken onder nummer (02262)-391. Gaarne worden daar abonnementen en advertenties aangenomen. Het ontwerp van een herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen Waarland (plan Jonkerstraat) is in een uitvoerige kaart uitgewerkt en ligt ter inzage op de secretarie te Dirkshorn. Vóór 6 mei a.s. kunnen bezwaren tegen dit ontwerp worden ingediend bij de gemeenteraad. In de maanden april en mei waren er verschillende jubilea: Op 25 april vierden S. Groen en M. Berkvens aan de Weelweg hun koperen huwelijksfeest. Voor A. Schrama en Cath. Bleeker gingen op 1 mei de vlaggen uit voor hun 50-jarige echtvereniging. Twee dagen later was er feest aan de Oostkade: L. Stoop en A. Zut vierden hun 40-jarig huwelijksfeest. Op 4 mei waren twee jubilea in de Slootgaard: Het echtpaar N. A. Nolten-C. van der Fluit 25 jaar getrouwd en C. Blank en H. Goudsblom 40 jaar. Op 5 mei 1937 stapten J. Zutt en J.E. Groen in het huwelijksbootje. Hun zilveren huwelijksfeest vierden ze aan de Veluweweg 2. C.H.U. C.P.N. P.S.P. Overige Op maandag 30 april a.s. hoopt onze geliefde doch ter en zuster, de Eerw. Zuster THEODORA (in de wereld) Elisabeth Dekker haar 12^-jarige professie te vieren. J. Dekker N. Dekker-Oudeman en kinderen. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwe lijk ondervonden betuigen wij onze hartelijk dank. P. Wever W. Wever-Jong Zijdewind, januari 1962. P. Danenberg op als voorzitter. Hij bereikte de z.g. leeftijdgrens. Zijn functie vervulde hij met veel ambitie en toewijding. Hij werd gewaardeerd mede omdat door zijn capaciteiten de bank tot grote bloei is gekomen. Aan het begin van de vergadering wijdde de voorzitter enige toepasselijke woorden aan de nagedachtenis van de heer J. Jaspers. Het jaarverslag van kassier C. Dekker liet, ondanks het slechte kooljaar, een positief geluid horen. Bij de bestuursverkiezing werd A. Zutt Jzn. gekozen tot voorzitter. Ter voorziening in de vacatures in de Raad van Toezicht (overlijden J. Jaspers en benoeming A. Zutt) werden benoemd J. Schouten en P. Zuijdam. I Op de foto ziet u de I rook uit het dak komen. Op 28 maart, dezelfde dag van de verkiezingen, ontstond er brand in de boerderij van de familie Schuijt- Groen. Ik weet me dit nog goed te herinneren, vertelt Henk Schuijt, het gebeurde in de middag. In een korte tijd stond de oude stolp in lichter laaie en toen de brandweer kwam, was het dak al ingezakt. Ik zat in de zesde klas en we hadden vrij gekregen omdat onze klas was ingericht als stemlokaal. Samen met John Groen, die naast ons woonde, had ik ’s morgens in Langedijk oud papier voor school opgehaald. Ook dit was verbrand. Ons gezin kreeg onderdak bij kennissen en familie. Na ongeveer twee weken waren we weer bij elkaar. We kregen woonruimte in het Jeugdhuis. 29 maart Uitslag Tweede Kamer verkiezingen Harenkarspel: Totaal 1922 stemmen. P.v.d.A. K.V.P. V.V.D. A.R.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2012 | | pagina 6