’t Spreekt voor zichzelf. Jan Zutt en Corrie Dekker waren op 2 december 1961 12V1 jaar getrouwd. Deze foto is gemaakt in 1970. Vl.n.r. achter: Hans, Elly, vader Jan, Jan, Trudy. Voor: Tim, Nelleke, moeder Corrie, René, Ron. 20 november Wegens het vertrek van het echtpaar Nieuwboer - Blankendaal naar Schagen heeft de heer P. Nieuwboer sr. ontslag aangevraagd als kerkmeester der St. Wulfram-parochie, hetgeen hem op de meest eervolle wijze is verleend. De heer P. Nieuwboer, die van de oprich ting van deze parochie op 1 november 1919, dat is dus 42 jaar, lid van het kerkbe stuur is geweest heeft destijds de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia ontvangen. Gedurende deze lange periode heeft hij zeven pastoors meegemaakt. Pastoor J. Breedveld heeft vanaf de kansel de heer Nieuwboer hulde en dank gebracht voor alles wat deze voor de Waarlandse gemeenschap heeft gedaan. Twei grote maste op ien skip voegt niet. De mooiste skoen wordt ’n slof. Geld en skone vrouwe moet je in ’t donker houwe. ’t Is lastig kamme weer gien heer is. Wie een jong woif heb en ’n oud huis heb werk zat. Dissels en dorens steke zeer, maar kwaaie tonge nog veul meer. Alles sloit mettertoid. 27 december Vanaf heden is de ijsbaan aan de Weel Eendracht maakt Macht officieel ge opend en is alleen toegankelijk vóór betalende leden. 2 december Op 9 december zullen Jn. Zutt en C. Zutt - Dekker aan de Hogebrugweg 11 samen met hun kinderen hun 12*A - jarig huwelijksfeest vieren. De gezongen H. Mis uit dankbaarheid is ’s morgens om 9.30 uur in de kerk van de H. Wulfram. 9 december Op 16 december is het 12*A jaar geleden dat de heer D. Bruin Gz. in dienst trad bij P Bruin Pz., vervoerder en veiler van tuinbouwprodukten. De receptie wordt gehouden in café Blankendaal te Zijdewind van 8 tot 10 uur ’s avonds. 27 december Op 23 december is aan de Veluwe- weg 33 zacht en kalm, gesterkt door de genademiddelen van de H. Kerk, in de gezegende ouderdom van ruim 89 jaar overleden Aris Doodeman, weduwenaar van Neeltje Zut. 30 december Per 1 januari a.s. zal de bodedienst op Alkmaar van J. Dekker en Zn. over genomen worden door Fa. Greuter Zoon te Schagen. De heer Dekker maakt van deze gelegen heid gebruik om zijn dank uit te spreken voor de gunst van iedereen, die hij gedurende 39 jaar mocht ondervinden. 6

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2011 | | pagina 6