KERMIS TE WAARLAND Café STOOP I Piet Beemsterboer. Uit het Noordhollands Dagblad van 26 augustus 1961. Heiloo plaatste een zeer mooi en doeltref fend interieur. Verschillende zakenrelaties, een deputatie van de Nederlandse Katho lieke Bakkersbond en ook wethouder G. Jonker waren bij deze feestelijke ope ning aanwezig. 10 augustus Vergadering in café De Post hoorn van W. Jonker. Dijkgraaf Jac. Hoebe en de bestuursleden P. Danenberg en G. Jonker van de Slootwaardpolder hebben hun functies wegens leeftijd grensoverschrijding moeten neerleggen. Voorgedragen worden: W. Dekker Hzn., F. Danenberg en P.W. Nieuwboer. pastoor Buurman zich zeer bemind gemaakt. Verschillende dingen zijn tijdens zijn pastoraat tot stand gebracht. Zo werd de kerk enige jaren geleden voorzien van een verwarmingsinstallatie en drie maanden geleden werd de nieuwe kleuterschool geopend. 29 september De gemeenteraad van Warmenhuizen heeft de Bergense kunstschilder en beeldhouwer Henk van den Idsert opdracht gegeven een portret te schilderen van oud-burgemeester H. Nolet. Het portret is bestemd voor de raadszaal aldaar. H. Nolet was van 1928 tot en met 1958 burgervader van de gemeenten Warmenhuizen en Harenkarspel. 4 november Mede namens wederzijdse ouders betui gen wij aan allen onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden. P.C. Bruin en C. Bruin-Dekker. Waarlandsweg 14 (post Dirkshorn). 12 september De duiven van Ons Genoegen hebben deelgenomen aan de laatste wedstrijdvlucht van dit seizoen vanaf Mons over een afstand van 260 km. De prijzen werden als volgt verdeeld: 1e A.P. Dekker, 2e P. Groot en 3e Th. van de Gulik. 13 september Op vrijdag 15 september zal de nieuwe pastoor J. Breedveld feestelijk worden ingehaald. Vanzelfsprekend wordt de parochianen verzocht op die dag ter verwelkoming de vlag uit te steken. 23 september Op 30 september hopen A. Zutt en G. Zutt - Busker in het café van de heer G. Stoop hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. 4 october Dinsdagmorgen is de 17-jarige N. Schuijt met zijn bromfiets zodanig komen te vallen dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Dit ongeluk gebeurde nabij P. Danenberg Pzn. aan de Kerkstraat. Dokter J.R. Achterberg te Dirkshorn, die spoedig ter plaatse was, constateerde dat het slachtoffer een hersenschudding had opgelopen. Ctezdlig zitje. Prima muziek vun het Orkest KLAAS PAPA. op 27 - 28 - 29 augustus MAANDAGMORGEN om LU uur FRIJSEHJ:.v inn ih* livkvnck Ivkktrr PALING san Den. HI7ÜEKTB1J BI 21 augustus Pastoor N. Buurman gaat Waarland verlaten. Hij is door de bisschop van Haarlem benoemd tot pastoor te Wervershoof en zijn plaats aan het hoofd van de H. Wulfram zal worden ingenomen door pastoor J. Breedveld, die rector is van het kleuterhuis St. Anna te Halfweg. Bij de parochianen te Waarland heeft 10 augustus Bij voldoende deelname in onze parochie zal wederom een cursus EHBO worden gegeven. Hopelijk zullen velen zich op geven voor deze hoogst belangrijke en leerzame cursus. Opgave vóór 20 augustus bij S. Bruin, Weelweg 24, mej. Gré Stam, Zandweg post Dirkshorn of bij meester De Heij, Volleringweg 22. 5

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2011 | | pagina 5