TZ I Arie Zutt Jzn. De familie Zutt-Bakker. De foto is in 1948 geno men achter hun huis Westkade D 101 (nu: nr 10). Vl.n.r. boven: Truus, moeder Doortje Zutt- Bakker, vader Jaap Zutt, Annie. Voor: Thea, Jacob, Johan, Piet, Tinie. Nolet heeft het opknappen van deze weg inderdaad niet aan de verwachtingen beantwoord. Voortaan zullen B en W nu 27 januari Bekendmaking. De Banne Harenkarspel maakt bekend dat het in hun voornemen ligt over te gaan tot het wijzigen van de basculebrug over de Boomerwaal te De Weel, gemeente Harenkarspel, in een vaste brug. Belanghebbenden kunnen binnen 14 dagen na dagtekening van deze publicatie hun bezwaren indienen bij de voorzitter van genoemd Waterschap p.a. Slootgaardweg 15, post Dirkshorn. Harenkarspel, 27 januari 1960. Het dagelijks bestuur voornoemd. een beschrijving voor onderhoudswerk hanteren teneinde herhaling te voorkomen. Overigens verheelde spreker niet dat de schade bij een gesloten wegdek nog veel groter geweest zou zijn, omdat de Volle- ringweg de last van het zware verkave- lingsverkeer heeft moeten verduren. Met het herstraten van de Volleringweg is er evenwel niets te bereiken, aangezien de ondergrond niet deugt omdat er diverse dichtgegooide sloten inzitten. Voorzitter hoopte ook dat de weg in de Speketer degelijk kan worden hersteld, zodra het extra intensieve verkeer van de verkaveling tot het verleden behoort. 3 februari Onder grote belangstelling werd dezer dagen de klaverjas- drive van de katholieke voetbalvereniging Con Zelo in 16 februari Uit de raadsvergadering. Het voorstel tot het aankopen van 82 are terrein tegenover de katholieke kerk te Waarland voor het bouwen van 10 bejaardenhuisjes, werd door de raad nog aangehouden wegens het feit dat de gemeente slechts een toewijzing heeft voor 2 woningen, zodat zulk een pro ject nimmer gerealiseerd kan worden. B en W willen wel toezeggen dat zij willen proberen om speciaal voor die bejaarden huisjes voor Waarland, waarvoor reeds 26 gegadigden zijn, een aanvullende toewij zing los te krijgen. Zolang die toewijzing echter niet ontvangen is, behoeft men de hiervoor speciaal beschikbaar gestelde grond uiteraard nog niet aan te kopen. 19 februari Vanuit isolement naar breedgerichte belangstelling. Met deze woorden begon burgemeester V.M. Nolet op 17 februari zijn toespraak tijdens de receptie van het 40-jarig jubileum van de LTB Waarland. Verder memoreerde hij dat Pastoor Volle- ring veertig jaar geleden baanbrekend werk had verricht om de tuinbouwvereni ging Waarland en Omstreken om te zetten in LTB. De feestdag was ’s morgens om 8.15 u. reeds begonnen met een H. Mis, gevolgd door een gezamenlijke brood maaltijd. De festiviteiten werden afgeslo ten met een toneelvoorstelling van Ons Genoegen. Voorzitter A. Zutt, bestuurs leden en alle leden konden terugzien op een geslaagde dag. café Stoop gehouden. Voorzitter S.P. de Jong reikte na afloop de prijzen uit. De uitslag was: 1. P Dekker en G. Smit. 2. K. en T. Pancras. 3. P. Dekker Azn. en D. Dekker. 4. J. Dekker Wz. en J. Smit. 5. H. Kamper en S. Braakman. 10 februari Meisje onder auto. Zondagavond om streeks half negen werd de 12-jarige Thea Zutt nabij de bushalte van de Pro- vincialeweg door een personenauto be stuurd door E.K. uit Hallum (Fr) gegrepen. Zij kwam juist terug uit Alkmaar. Toen zij uit de NACO-bus stapte, heeft zij blijkbaar niet op het verkeer gelet, want zij stak plotseling de weg over. Zij moest met een beenbreuk naar het St. Elisabeth- ziekenhuis vervoerd worden. >55 5 IfH I w

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2010 | | pagina 5