Bejaard echtpaar verongelukt 6 Oktober 1959 Jacobus Bruin Agatha Bruin-Koning I Louise Klaver-Koevoets. 6 3 f 31 oktober Pessimisten in 1919 zeiden: ‘Dat krijgen ze nooit voor elkaar. Zondag 1 november is het 40 jaar geleden dat te Waarland door pastoor J.J. Vollering z.g. de Sint Wulfram parochie werd ge sticht. Bijzonder is dat Piet Nieuwboer ook 40 jaar kerkmeester is. Op 29 no vember a.s. zal dit jubileum groots worden gevierd, in aanwezigheid van Mgr. Van Doodenwaard. 28 november Een dezer dagen hield de afd. Waarland van de Katholieke Arbeiders Beweging in café De Posthoorn haar jaarlijkse feest avond. Op deze bijeenkomst waren behalve de dames der leden, aanwezig pastoor N. Buurman, wethouder de heer G. Jonker alsmede deputaties van diverse plaatselijke organisaties. De voorzitter, de heer A.C. Betjes, opende met een toepasselijk woord waarna de heer Th. van der Eng als confe- allen die belangstelling hebben betoond bij hun huwelijk, hartelijk dank. Amster- dam-W. 1e Const. Huijgensstraat 76. 15 oktober Op deze dag overleed in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Alkmaar Marie Broersen in de ouderdom van 40 jaar. Ze was de echtgenote van Jo van der Gulik en de moeder van Dick, Marian en Jos. 30 november Op 13 oktober heeft op het raadhuis te Dirkshorn een bespreking plaatsgehad tussen het bestuur van het Wit-Gele Kruis afd.’t Veld-Waarland en het gemeente bestuur om te komen tot de oprichting van een wijkgebouw in Waarland. 19 december Gevraagd RK huishoudster, leeftijd tussen 30-45 jaar, in gezin met 3 schoolgaande kin deren en kleine textielzaak. Meerdere hulp aanwezig. J. v.d. Gulik, Kerkweg 66, Waarland. 22 december Dat de presidente van het Kath. Vrouwen Gilde, mevr. L.A.M. Klaver-Koevoets in haar openingswoord op de laatste maandelijkse bijeenkomst haar vreugde uitsprak over de zeer grote opkomst, was zeker niet misplaatst, want de zaal van de heer G. Stoop was tjokvol. Deze avond stond geheel in het teken van het kerstfeest, verzorgd door een aantal leden. Het programma was gevarieerd en bestond uit muziek, zang, declamatie en toneelspel. Verder werd in de loop van de avond nog een gratis verloting gehouden. Het was een hoogst geanimeerde avond die met een toepasselijk woord door de presidente onder dank werd gesloten. rencier de leiding op zich nam. De avond werd verder verzorgd door de mondorgel- club Diatonica S uit Heerhugowaard-Noord. De aanwezigen hebben deze avond volop genoten en toonden hun waardering door een vele malen herhaald gul applaus. 28 november St. Nicolaasfolders en alle soorten druk- en stencilwerk zijn nog goedkoper bij Copieerinrichting Gerja. J. Zuijdam. Tel 02262-287. Waarland. WAARLAND Hedenmorgen te half elf is het bejaarde echtpaar Bruin-de Koning in de bocht van de Waarlands- weg bij de bollenschuur van de fa. Dek ker met hun bromfiets tegen de aan hangwagen van een grote, met turfmolm beladen vrachttrailer gereden en daar vervolgens onder terechtgekomen, tenge volge waarvan beiden op slag zijn ge dood. De bocht is ter plaatse wel over zichtelijk maar smal zodat vermoed wordt dat de zeventigjarige heer B. zijn stuur niet goed meer heeft kunnen hou den. I* 5 V

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2009 | | pagina 6