7 Foto van de boerderij van de fam. Dekker- Zutt aan de Weelweg. De foto is genomen in 1957. Op de fiets Jos Zutt en achterop Jim van Ophem. 16 juni Maandag raakte een klamp stro bij de heer W. Dekker Az. aan de Weelweg in brand. Daar men vreesde dat de vlak nabij gelegen boerenwoning, welke een rieten bedekking heeft, ook vlam zou vatten, alarmeerde men de brandweer te Dirkshorn, die spoedig ter plaatse was en erger wist te voorkomen. De klamp stro ging geheel verloren. 17 juni Gevraagd voor direct: een winkelmeisje. Intern. E. Doodeman, Groente en fruit. 1e Oosterparkstraat 171. Tel. 020-55693 Amsterdam. Inl. bij P. Doodeman, Waarland. Tel. 02262-386. 10 juni Op 9 juni overleed Gerardus Groen echt genoot van Antonia Schouten in de ouder dom van 56 jaar. Waarland, Kerkweg 83. 30 juni Een dezer dagen kwam het toneelgezelschap Ons Genoegen in het café De Posthoorn onder leiding van hun voorzitter J.Th. van der Gulik in jaarvergadering bijeen. Uit het jaarverslag van de secretaris de heer Ant. Duimel bleek dat Ons Genoegen slechts één stuk ten tonele heeft gebracht, nl. Im Weissen Rössl. Bij de bestuursverkiezing werden in plaats van de heer J.A. Bos en mej. E. Dekker, mevr. R. Stoop-Berkhout en mej. T. Stoop benoemd. 25 juni Noord-Holland had ook last van de lang durige droogte, maar de economische gevolgen voor de agrarische bevolking zouden zeker niet rampzalig zijn. De vraag naar producten werd voor een be langrijk deel bepaald door het mislukken van de oogsten in het buitenland. 22 juni Tijdens de jaarvergadering van het Wit Gele Kruis zette voorzitter W. de Boer uiteen dat in Waarland dringend behoefte was aan een wijkgebouw. Het lag dan ook in de bedoeling een wijkgebouw met woning te bouwen. Ook werd besloten om in het begin 1960 een Moedercursus in Waarland te organiseren. 20 juni Te koop: Jawa (Twin) 350 cc met buddy seat, i.pr.st. f 550.-. C. de Waard, Oost- kade 23, Waarland. Te koop: 110 m best spoor met lorrie. Th. Pater, Kerkweg 79, Waarland. I Willem Dekker Az. en echtgenote Riek Zutt.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2009 | | pagina 7