4 a. in de regio, b.v. naar de Krotenkokers in Wognum of Sint Knorrenburg in Sint Maarten en de bekendmaking van het thema voor het komende karnaval. Vooral in het verleden kwamen dan veel buurtbewoners, vrienden kringen of families bij elkaar te vergaderen om ideeën voor prachti ge praalwagens, creaties, verkleed partijen, spreuken en uitbeeldingen op te doen. Gezamenlijk kwam men dan altijd tot lachlust opwek kende voorstellingen. Om maar een paar families op te noemen: Mol en Van Schagen, Da- nenberg, Droog, Pater en De Wit, Bakker, Borst, Bruin, Ursem, Hoger heijde, Stoop, Zutt, Veldman, Zwa german, Blankendaal, Bosch, Stam, Van Duin, Groen, Wever, Nolten, Dekker, Smit en Houtenbos. De vriendengroepen met o.a. Joep Bakker, Eric Bommer, Wilfred Bruin, Emiel Danenberg, Rob Doodeman en Rob de Jong, Jack van Schagen en Jos Stoop. Ook de verenigingen lieten zich niet onbetuigd: de Ponyclub, de Zakengroep Waarland, de IW3 en met X Boven: 42 Piet Kuijs en Trees Zwagerman-Pater op de bok en Jan Hogerheijde en Riet Volkers-Dekker in de wagen. Siem Bruin, Cock Beemster, Jan Stoop, Peter Kuykhoven, Tonny Bruin-Berkers, Gert Volkers, Arnold Lantman, Piet Wit. Carla Bruin, Wim Volkers, Ilse op t Veld, Robert Ligthart, Theo Bakker, Gerrit Hoedjes, Siem Stam, Jolinda Stoop, Jan Kuiper, Jacqueline Veldman, Jos Zutt, Joop Klaver, Miranda Smit, Gerrit Volkers, Silvia Stoop, Jan van Duin. Karnavalsvereniging De Kluivers in al haar geledingen. Prins, hofdames, bestuur, Raad van Elf en Knieschijfjes. V.l.n.r. voor: Lieke de Waard, Mart Schrijver, Monique Ursem. Midden: I i i 1

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2008 | | pagina 42