6 Sigberta Jong en Piet Danenberg. Trien van Stralen en Jan Beemsterboer. 16 mei Aan de VGLO-school slagen voor het diploma lingerie Truus van der Fluit, Ria Tesselaar, Carla Dekker, Annie Klaver Ad. en Gré Zutt. 19 mei Na een feestelijke intocht en een Lof gisteravond wordt vandaag het 25-ja- rig priesterfeest van pastoor Buurman gevierd. Om 9 uur begint de plechtige Hoogmis, opgedragen door de jubilaris en de officiële receptie voor genodig den is vanmiddag te kwart voor één. De staande receptie voor parochianen van 2 tot half 3 in het Jeugdhuis met daarop aansluitend om 4 uur het danklof. Mor genochtend om 8 uur is de speciale H. Mis voor de schooljeugd, gevolgd door het kinderfeest in het Jeugdhuis. 22 mei Na een H. Mis uit dankbaarheid in Waar land en een in ’t Veld is het ’s middags dubbel feest in café Blankendaal in Zijde wind. Zowel J. Beemsterboer en Cath. Beemsterboer-van Stralen, als P. Jaspers en A. Jaspers-Beemsterboer vieren daar samen met hun kinderen, schoon- en kleinkinderen hun 40-jarig huwelijksfeest. 25 mei Onder meer met een receptie van 4 tot 5 uur in café Jonker vieren W. Dekker en C. Dekker-Bekker hun 25-jarig huwelijksfeest samen met hun dankbare kinderen Rens en Piet, Henk, Theo, Wil, Cor, Wim, Lia en Els. 29 mei Maaiwerk gevraagd. Gebr. N. en A. Bruin, Veluweweg D 81, Waarland. Tel. 02262-451. Zang, muziek, toneel, spel en dans wis selden zich met regelmaat van de klok af. Over het geheel genomen was het een zeer mooie avond. Het was dan ook niet verwonderlijk, dat de aalmoezenier der Waarlandse jeugdbeweging, de kapelaan G. Zaal, die het slotwoord sprak, zeer trots was op zijn jeugdbeweging. 5 april Schilders gevraagd; geruime tijd werk. G. Groot, Kerkweg, WAARLAND Telef K 2262-228. 13 april Terstond gevraagd: een r.-k. huishoudster. P.Volkers, Kerkweg, Waarland. 21 april In de komende week zal in de gemeente Harenkarspel een grootscheeps bevolkings onderzoek plaatsvinden. Aanvankelijk zou dit onderzoek in november plaats vinden, doch door het optreden van TBC-gevallen in Waarland is dit verhaast. De smettings- haard van de recente gevallen is nl. nog niet opgespoord. Het onderzoek zal in hoofdzaak geschie den met behulp van een scherm beeld- auto. 25 april Onze plaatsgenote mej. G. van Ophem slaagde een dezer dagen te Am sterdam voor Chemisch Analiste. Mej. R. Ruiter behaalde bij de te Haar lem gehouden examens het diploma stenografie. 30 april P. Danenberg en S. Danenberg-Jong vieren hun 40-jarig huwelijksfeest samen met hun kinderen, schoon- en kleinkin deren in café Jonker, waar van half 3 tot 5 uur een receptie wordt gehouden.

Toendertoid: Stichting Waarland van toen | 2007 | | pagina 6